Call of Duty: Black Ops III’nin sezonluk geçiş paketinin içeriği belli oldu!

Call of Duty: Black Ops III’nin sezonluk geçiş paketinin içeriği belli oldu!

PlayStation 3 ve Xbox 360 sahiplerine yine bir kötü haber var.

Call of Duty serisinde büyük yeniliklere yol açan Treyarch, bildiğiniz gibi yeni Call of Duty oyunu olan Call of Duty: Black Ops III’ü geliştiriyor. Bugün ise Call of Duty: Black Ops III için yeni bir gelişme yaşandı. Henüz oyunun geliştiricilerinden veya yayıncısından resmi bir açıklama gelmese de, oyunun sezonluk geçiş paketinin içeriği ortaya çıktı. İşin içinde Treyarch olunca aslında bu içerikleri tahmin etmek pek de zor değil.

call_of_duty_black_ops_iii-wide

Xbox markasının resmi mağazasında ortaya çıkan bilgilere göre Call of Duty: Black Ops III’nin sezonluk geçiş paketinin içerisinde 4 adet harita ek paketine erişim hakkı bulunacak. Bu 4 harita paketinin içerisindeki haritalar genellikle Black Ops serisinden ve World at War oyunundan gelen iyileştirilmiş ve geliştirilmiş haritalar olacak. Ayrıca bahsettiğimiz bu 4 adet harita paketinin içerisinde 1’er adet de zombi haritası bulunacak. Eğer sezunluk geçişi satın alırsanız, World at War’dan hatırlayacağınız Der Riese haritasının iyileştirilmiş hali olan The Giant’a sahip olabileceksiniz. Tabii ki bu haritada Dempsey, Nikolai, Richtofen ve Takeo karakterleri olacak.

Haberimizde bahsettiğimiz sezonluk geçiş paketi ne yazık ki sadece PlayStation 4, Xbox One ve PC oyuncuları için geçerli. Çünkü eski nesil konsollarda senaryo modu gibi sezonluk geçiş paketi de bulunmayacak.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın