Burnout Paradise Remastered ne zaman çıkacak? (Çıktı)

Burnout Paradise Remastered ne zaman çıkacak? (Çıktı)

Electronic Arts, Burnout Paradise oyununu şimdiki nesil konsollara ve PC platformuna tekrar getiriyor.

Criterion Games ve Electronic Arts tarafından oldukça sürpriz bir şekilde duyurulan Burnout Paradise Remastered; PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirecek. Oyunun çıkış tarihi ise PlayStation 4 ve Xbox One için 16 Mart 2018 olarak açıklandı. Oyunun PC sürümünün çıkış tarihi ise henüz bilinmiyor. Ayrıca oyunun neden PC sürümüne geç çıkacağı da bilinmiyor. Yani, oyunun çıkışına çok az kalmış olmasına rağmen büyük bir bilinmezlik içerisindeyiz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Peki, bu oyunun Türkiye satış fiyatı ne olacak? En azından bu sorunun cevabını verebiliyoruz çünkü Burnout Paradise Remastered şu an Türkiye üzerindeki PlayStation Store sayfasında satılıyor. Oyunun fiyatı ise 164 TL olarak görünüyor. Eğer dilerseniz oyuna şu an bile ön sipariş verebiliyorsunuz ama hemen küçük bir not düşelim: Ön sipariş verdiğiniz taktirde ekstra herhangi bir şeyin sahibi olmuyorsunuz. Yani, bize soracak olursanız, Burnout Paradise Remastered için ön sipariş vermenizi gerektiren herhangi bir sebep bulunmuyor.

Burnout Paradise Remastered ne zaman çıkacak?

Burnout Paradise Remastered, çıkışını gerçekleştirdiği zaman yenilenmiş grafikler, 4K çözünürlük ve 60 FPS değerinde bir de performans sunacak. Buna ek olarak, oyun için çıkmış olan tüm ek paketler, oyunun içerisinde ücretsiz bir şekilde bulunacak ve Electronic Arts kesinlikle bu oyunun içerisine mikro ödemeler eklemeyecek. Bahsettiğimiz ek paketlerin içerisinde ise yarışacak yepyeni bölgeler ve sürebileceğiniz yepyeni arabalar bulunmakta. Yani, ana oyunu oynadıysanız ama ek paketlerin hiçbirini oynamadıysanız, Burnout Paradise Remastered sizin için güzel bir tercih olabilir.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.