Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

Burnout Paradise Remastered, mikro ödeme içerecek mi?

Burnout Paradise Remastered, mikro ödeme içerecek mi?

Söz konusu EA olunca, insan huylanıyor.

Yarışırken araçlarımızı parçalayacak, parçalarken eğleneceğiz. Peki, eğlenirken daha fazlasını ödeyecek miyiz, diye soruyor insan istemez. EA tarafından yapılan duyurudan kısa bir süre sonra Burnout Paradise Remastered için, PlayStation Store ve Xbox Mağazası’nda dijital sürüm ön siparişleri açılmıştı. Oyunla ilgili PlayStation Store sayfasındaki ayrıntılarda, isteğe bağlı ödemelerin bulunacağı ibaresi vardı. Oysa Burnout Paradise Remastered oyununun, tüm içerikleriyle birlikte satışa sunulacağı söyleniyordu. Bir kullanıcı, oyunun mikro ödeme içereceğine dair ifadeyi PlayStation Store sayfasından yakaladı ve oyunun geliştiricilerine sordu.

Burnout Paradise Remastered, mikro ödeme içerecek mi?

Sorunun yanıtının, oyunun hayranlarının yüreklerine su serptiğini söyleyebiliriz. Oyunun geliştirici ekibinden Ben Walke, oyuna ait PlayStation Store sayfasında bir yanlışlık yapıldığını belirtti. Ben Walke tarafından verilen yanıta göre; Burnout Paradise Remastered, tüm içerikleriyle birlikte gelecek ve oyun mikro ödeme barındırmayacak. Oyun tüm içerikleri barındırdığından, ilave içerikler için para talep edilmeyecek. Anlaşılacağı üzere Burnout Paradise Remastered, mikro ödeme kullanılmayan, tek bir paket halinde geliyor. Tabii söz konusu EA olunca, farklı düşüncelerin oluşması da normal karşılanmalı.

Ayrıca geliştirici ekipten Ben Walke, geliştirilen yeniden yapımın, ana oyundaki müzikleri içerip içermeyeceğine dair ayrı bir soruyu da yanıtladı. Verilen yanıta göre Burnout Paradise Remastered, ana oyundaki tüm müzik parçalarını içerecek. Verilen yanıtlara göre, oyundaki müziklerle ilgili, her hangi bir lisans sorunu bulunmuyor. EA tarafından yeniden geliştirilen oyunun PlayStation 4 ve Xbox One için, 16 Mart 2018 tarihinde çıkışını gerçekleştireceğini hatırlatalım. Oyun, PC oyuncuları için ise daha ileri bir tarihte piyasaya sürülecek.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın