The Bureau: XCOM Declassified’ın çıkış tarihi belli oldu

The Bureau: XCOM Declassified’ın çıkış tarihi belli oldu

XCOM’un çıkış tarihi ile vur emrini verecek, tetiği çekecek ve gerçeği gizleyeceksiniz

2K ve BioShock 2’nin yaratıcısı 2K Marin bugün The Bureau: XCOM Declassified’un Xbox 360 video oyun ve eğlence sistemi, PlayStation3 bilgisayar eğlence sistemi ve  PC için tüm dünyada 20 Ağustos 2013 tarihinde piyasaya çıkacağını duyurdu. Firaxis Games tarafından geliştirilen XCOM: Enemy Unknown sıra-tabanlı strateji hayranlarına ilaç gibi gelmiş ve klasik seriyi yeniden canlandırmıştı. Şimdi ise The Bureau XCOM evreninde yepyeni bir deneyim sunmak için geliyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Signal_Carter_Suit1962 yılında, Soğuk Savaşın zirve yaptığı dönemde geçen The Bureau, gizli XCOM organizasyonunun gizemli ve yok edici bir düşmanla ilk kez karşılaşmasının hikayesini anlatacak. Aslen Amerika’nın Sovyetler Birliği’ne karşı gizli savunma örgütü olarak kurulan The Bureau, dünyada daha önce görülen hiçbir şeye benzemeyen bu tehdit ile başa çıkmaya çalışacak. Oyuncular özel ajan William Carter rolünde insanoğlunun hayatta kalması adına yapılan bu çok riskli gizli savaşta ajanlardan oluşan ekibine emirler verecek ve gerektiğinde tetiği kendileri çekecekler.

The Bureau bir yandan bu dış tehdidi ortadan kaldırmaya uğraşırken, diğer yandan dünya çapında ortaya çıkabilecek bir paniği önlemek için düşmanın varlığını örtbas etmeye çalışacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.