The Bureau: XCOM Declassified için yeni bilgiler, görüntüler ve video yayımlandı

The Bureau: XCOM Declassified için yeni bilgiler, görüntüler ve video yayımlandı

The Bureau: XCOM Declassified hakkında her şey.

Büyük değişikler yaşayan ve merakla beklenen yeni XCOM oyunu The Bureau: XCOM Declassified için bir dizi ekran görüntüsü ile birlikte yeni bilgiler ve bir video yayımlandı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

rsz_the-bureau-xcom-declassified-1VG247 adlı oyun haber sitesine konuşan The Bureau: XCOM Declassified oyunun baş üretim sorumlusu Nico Bihary oyunun FPS’den TPS’ye dönmesinin o kadar da büyük bir sorun olmadığını anlattı.

Oyunun TPS’ye çevrildiği duyurulunca E3 2011 de gösterilen oyunun çöpe atıldığını düşünenlerin yanıldığını söyleyen Nico Bihary, “2011’de dönersek, oyunun yeni alanları keşfederken ve incelerken FPS olduğunu görürsünüz.  Çünkü  FPS oyun görünüşü sizlere detayları daha iyi gösterir.” dedi.

Konuşmasına devam eden Bihary, “Yine 2011’de düşmanlarla karşılaştığınızda oyun FPS’den TPS’ye geçiş yapıyordu ve şu anki oyunda kullanılan ‘Battle Focus’ özelliğinin ilkel bir versiyonu olan ‘Tac Mode’ özelliği aktif oluyordu. Bütün yaptığımız tek bir kameraya geçiş yapmamız.” diyerek oyunun ilk gösterildiği halinden bu yana aslında büyük bir değişime gitmediğini bizlere gösterdi.

Bu bilgilerle birlikte ekran görüntüleri ve oyunun ilk oynanış videosu yayımlandı. The Bureau: XCOM Declassified’ın PC, PS3 ve Xbox 360 için 20 Ağustos tarihinde çıkışını yapacağını hatırlatıp sizleri video ile baş başa bırakıyoruz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

İyi seyirler.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.