Menü
https://leadergamer.com.tr/battlefield-1-icin-silah-tanitim-videosu-yayimlandi/
Destiny 2 5 Ağustos 2016 11:16

Bungie ekibinin çoğunluğu Destiny 2 üzerinde çalışıyor!

2017 senesi içerisinde göreceğiz gibi Destiny 2’yi.


Activision Blizzard tarafından gerçekleştirilen finansal basın konferansı sırasında Activision Publishing’in CEO koltuğunda oturan isim Eric Hirshberg, Destiny hakkında birçok bilgi paylaştı. Bu bilgiler arasında Destiny’nin yepyeni ek paketi Rise of Iron’dan tutun da, Destiny 2’ye kadar ilgi çekici noktalar bulunuyordu.

Destiny 2

Eric Hirshberg cephesinden gelen açıklamalara göre Destiny ile karşılaştıkları en büyük zorluk, oyuncuların yeni bir ek içerik için pek istekli olmamasıydı. Fakat buna karşılık olarak, Destiny için piyasaya sürülen ilk genişleme paketi The Taken King’in ön sipariş sayıları ile Rise of Iron’ın ön sipariş sayılarını karşılaştırdığımızda, Rise of Iron’ın çok daha fazla ilgi çektiğini görebiliyoruz. Yani aslında oyuncular ek içerik istiyor oyuna.

Destiny haricinde, geliştirici firma bir de Destiny 2 çıkartmak istiyordu piyasaya önümüzdeki sene. Açıklamalara göre Destiny 2’nin geliştirilme süreci gayet iyi ilerliyor ve 2017 çıkış tarihi şimdilik değişmeyecek gibi görünüyor. Bunun haricinde, Bungie’nin de çoğunluğunun 2. bir Destiny oyunu üzerinde çalıştığını açıkladı Activision Blizzard.

Kaan GEZER Editör