Bungie, Destiny 3 hakkında şimdiden planlara sahip

Bungie, Destiny 3 hakkında şimdiden planlara sahip

Keşke önce Destiny 2 çıksaydı, ek paketleri bir hazırlansaydı derdik ama, hepsi şimdiden hazır. Pek şaşırmadık.

Destiny 2 henüz çıkışını gerçekleştirmedi. Hatta oyunun ilk oynanış görüntülerini bile daha yeni gördük. Fakat Bungie ve Activision, bizlerden çok ileride. Daha önce ortaya çıkan bilgilere göre Bungie, ana oyunun yanında, şimdiden ek paketler için çalışmaya başlamıştı. Bugün ise oyunun ses sanatçılarından biri olan Nolan North, geliştirici ekibin şimdiden Destiny 3 için hazırlandığını belirtti. Peki, bu duruma şaşırdık mı? Açıkçası Destiny 2 oynanış görüntülerinden sonra pek şaşırmıyoruz. Çünkü Activision, Destiny 2’den keseceği içerikle, çok büyük bir rahatlıkla 3. oyunu hazırlayabilir zaten. Aynı 2. oyun için yapıldığı gibi!

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Bungie, Destiny 3 hakkında şimdiden planlara sahip

Supanova Expo etkinliğinde yer alan güvenilir bir Reddit kullanıcısı, söylediğine göre bu etkinlik sırasında Nolan North ile tanıştı ve seri hakkında konuştu. Bahsi geçen Reddit kullanıcısı, “Geçenlerde, Supanova Expo etkinliğine katıldım ve Nolan North ile tanıştım. Onun ağzından Destiny 2 ile alakalı yeni bilgiler almaya çalıştım fakat ağzı sıkı idi. Fakat kendisi, Peter Dinklage yerine geçtiği zaman Bungie ve Activision ile en az 10 senelik bir sözleşme imzaladığını belirtti. Kendisi, Bungie’nin yol haritasından da bahsetti. Geliştirici ekip, şimdiden Destiny 3 senaryosu üzerinde çalışıyor.” dedi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Paladins Ön İnceleme yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Destiny 2, ilk oyuna ek paket olarak gelmeliydi isimli fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.