Destiny 2 için ilk resmi oynanış videosu yayımlandı

Destiny 2 için ilk resmi oynanış videosu yayımlandı

Artık, Destiny 2'nin çıkışı için daha fazla heyecanlanabiliriz.

Heyecanla beklenilen gün artık geldi ve çattı. Destiny 2‘nin ilk oynanış videosu, Bungie tarafından Twitch aracılığı ile yayımlandı. Hatırlarsanız, ilk önce barda geçen bir fragman yayımlanmıştı oyun hakkında, 28 Mart 2017 tarihinde. Bu fragmanda, 30 Mart 2017 tarihini işaret eden bir kısım mevcuttu. 28 Mart 2017 ile 30 Mart 2017 tarihleri arasında çok fazla zaman farkı olmasa da, bir şekilde bizi heyecanlandırmayı ve sabırsızlandırmayı başarmıştı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Destiny 2 Bungie

Destiny 2, yaklaşık 4 ay kadar sonra, yani 8 Eylül 2017 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek bir oyun. Kendisinden bir önceki oyundan farkı ise, aynı zamanda PC platformuna da geliyor olması. Yani Destiny 2, Xbox One ve PlayStation 4‘ün yanı sıra, bir de PC platformunu kullanan oyuncularla da buluşacak olan bir yapım. Oyun, Bungie tarafından geliştiriliyor ve Activision da yayımcılık rolünü üstleniyor.

Geliştiricisi olan Bungie‘nin Halo gibi efsanevi bir seriyi de geliştirmiş olduğunu göz önünde bulundurduğumuzda, çıkacak olan oyunun efsanevi bir şey olacağını söylemek mümkün. Zaten, sağlam bir kaynak olduğundan emin olduğumuz shinobi602 de, Destiny 2 hakkında çıkışını gerçekleştirdiğinde bütün oyunları domine edeceğini söylemişti. Activision ise, hem serinin ilk oyununda, hem de Crash Bandicoot, Guitar Hero, James Bond, Tony Hawks, Quake gibi önemli serilerin yayımcılığını üstlenmiş bir şirket.

Bungie, yapmış olduğu Twitch yayınında, ilk önce heyecan verici bir sinematik gösterdi. Yayımlanan sinematik ilk gösterildiği anda, “E, ama bu oynanış videosu değil?” şeklinde bizim de tepkimizi toplamayı başardı. Fakat, neyse ki Bungie bizleri çok daha fazla bekletmeden istediğimiz oynanış videosunu da gösterdi. İşin en güzel tarafı ise, her iki videonun da ciddi anlamda ilgi çekici ve heyecanlı olması. Hemen aşağıdan yayımlanan sinematiği izleyebilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Sinematik gösterildikten bir süre sonra, çok beklediğimiz oynanış videosu da geldi. Hikaye öyle güzel bir şekilde devam ediyor ki, biz daha şimdiden heyecanlanmaya başladık. Oynanış videosundan gördüğümüz kadarıyla, aksiyon tam anlamıyla had safhada ve heyecanlı. Biz en iyisi lafı çok da uzatmadan sizlere oynanış videosunu sunalım, bizim yerimize o konuşsun.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.