Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 15.12.2016

Bully: Scholarship Edition, Catherine from Atlus, Planets Under Attack, Raskulls, Skydive: Proximity Flight ve Clannad; Xbox One geriye uyumluluk programı kapsamında Xbox One için yayımlandı.

bully_game-600x355

Xbox One, sahip olduğu "Geriye uyumluluk programı" sayesinde, Xbox 360 üzerinde çıkan bütün oyunları, ufak bir rötuş yapıldığı takdirde oynatabilen bir yapıya sahip. Bu noktada Microsoft, dur durak bilmiyor ve Xbox 360 için çıkan oyunları, Xbox One geriye uyumluluk programına sokmaya çalışıyor. Son zamanlarda oldukça hareketli olan firma, 6 oyunu daha bu programa sokmayı başardı.

Dün yayımlanan Blue Dragon, Lost Odyssey'in ardından Bully: Scholarship Edition, Catherine from Atlus, Planets Under Attack, Raskulls, Skydive: Proximity Flight ve Clannad oyunları da Xbox One için yayımlandı. Aralarında en dikkat çeken isim ise şüphesiz ki Bully. Geçtiğimiz günlerde yayımlanan mobil sürümleriyle etki alanını genişeleten efsane Rockstar oyunu, Xbox One kullanıcılarının da evine girmeyi başardı. Ayrıca Clannad'ın sadece Japonya bölgesindeki Xbox One konsollarında yayımlandığını belirtelim.

Ayrıca 2016’da çıkacak diğer oyunları bu haberimizden, 2017’de gelecek yeni yapımları ise buradan öğrenebilirsiniz. VG247 Türkiye’yi Facebook ve Twitter üzerinden takip edebilirsiniz!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.