Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 08.12.2016

Rockstar Games'in marjinal oyunu Bully, Android ve iOS için yayımlandı!

bully_anniversary_edition_mobile_screen_1-600x338

Bu sabah gözlerimizi açtığımızda, güne bomba bir haber ile başlıyoruz. Google Play ve AppStore'a giren mobil kullanıcılar marketlerinde, Rockstar Games'in sevilen oyunu Bully'nin yer aldığını gördüler. Akabinde Rockstar Games'ten resmi duyuru da geldi.

Bully: Scholarship Edition'ın Android ve iOS platformunu kullanan telefon ve tabletler için yeniden uyarlanmış bir versiyonu olan Bully: 10th Anniversary Edition, Scholarship Edition'ın büyük bir bölümünü olduğu gibi mobil cihazlarınıza getiriyor. 17 Ekim'de 10 yaşına giren Bully için Rockstar'dan böyle anlamlı bir jest görmek sevindirici. Ayrıca oyunun bu sürümü, arkadaşlarınızla rekabet etmenizi sağlayan, sıra tabanlı çok oyunculu bir mücadele modu içeriyor. İşte oyunun mobil sürümü için detaylar:

  • Bully: Scholarship Edition'ın bütün içeriklerini barındırması
  • Günümüz mobil oyunlarına göre harika grafikler: yüksek çözünürlüklü dokular, dinamik ışıklar, bölgeler ve parçacık efektleri.
  • Native Support yani gerçek çözünürlük değerleri
  • Arkadaşlarınızla rekabet etmenizi sağlayan, sıra tabanlı çok oyunculu bir mücadele modu
  • Akıllı dokunuş: mobil cihazlarınıza özel UI dizaynı ve yalnızca o an için ihtiyacınız olan tuşların gözükmesi
  • Rockstar Games Social Club ile olan senkronizasyonu sayesinde bulut depolama desteği
  • Fiziksel kontrolcü desteği

7$ fiyat etiketine sahip Bully: 10th Anniversary Edition, 08 Aralık 2016'da iOS ve Android için yayımlandı. Android kullanıcıları oyunu oynamak için Android 4.0 Ice Cream Sandwich veya üzeri bir sürüme sahip olmak zorundalar. Ayrıca 2016’da çıkacak diğer oyunları bu haberimizden, 2017’de gelecek yeni yapımları ise buradan öğrenebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.