Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Kaan GEZER, Editör Yazım tarihi: 21.06.2017

Rockstar Games, son senelerini her ne kadar Grand Theft Auto V ve Red Dead Redemption 2 ile harcamış olsa da, ekip çok daha önceden, PlayStation 3 döneminde Agent isimli bir oyunu duyurmuştu. Fakat bu oyun hakkında yeni hiçbir bilgi alamamıştık. Üstüne bir de Bully 2 söylentileri çıktı tabii. Tüm bu söylentilerin üstüne bugün karşımıza Bully 2 ve Agent oyunlarının konsept tasarımları çıktı. Söylenene göre bu konsept tasarımlar, daha Grand Theft Auto V piyasaya çıkmadan önce hazırlanmış.

Bully 2 ve Agent oyunlarının konsept tasarımları ortaya çıktı

Bully 2 hakkında sızdırılan ilk konsept çalışmaya hemen yukarıdan sizler de göz atabilirsiniz. Oyunun geri kalan konsept çalışmaları ise hemen aşağıdaki mini galerimizde. Agent yapıtından bahsedecek olursak da, henüz bu oyunun konsept çalışmaları sızdırılmadı. Fakat bu görselleri sızdıran kişi, önümüzdeki günlerde Agent oyununa ait görselleri de sızdıracağını belirtti. Tüm bu yazıdan çıkartmamız gereken ana konu ise, Rockstar Games ekibinin gerçekten Bully 2 üzerinde çalışmış olması. Agent konsept tasarımlarına şaşırmadık çünkü ekip zaten bu oyun üzerinde bir ara çalışıyordu.

Tüm bunların haricinde, Sony sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Ubisoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Bethesda sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Microsoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, EA Play 2017 sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.