Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Kaan GEZER, Editör Yazım tarihi: 08.06.2017

Günümüz oyuncuları, Rockstar Games ekibini Grand Theft Auto oyunları ile veya Red Dead oyunları ile biliyor olabilir ama bu geliştirici ekip, bünyesinde oldukça efsanevi bir oyuna da ev sahipliği yapıyor. Bu oyunun adı Bully ve orijinal çıkış tarihi 17 Ekim 2006. Bundan seneler önce piyasaya sürülen Bully, o günden, bu güne kadar hiçbir devam oyunu ile karşımıza çıkmamıştı. Birçok oyuncu, geliştirici ekibe artık yalvarıyordu, Bully 2 gelsin diye ama hiçbir zaman da cevap alamıyordu Rockstar Games ekibinden. Bugün ise oldukça çılgınca bir olay yaşandı ve Bully 2: Kevin’s Back Jack, PlayStation 4 için göründü.

Bully 2 göründü

Video oyunları denince akla ilk gelen basın sitelerinden olan Game Informer, geçtiğimiz saatlerde Bully 2: Kevin’s Back Jack isimli bir oyunun künyesini açtı, internet siteleri üzerinden. Bu durum, hiçbir oyuncunun gözünden kaçmadı ve herkes bunun gerçek bir duyuru olacağını düşündü. Çünkü Game Informer, ambargolu haberlere sahip olabilir ve bu ambargolu haberlerden bir tanesi de, erkenden, yanlışlıkla yayımlanmış olabilir. Oyuncular, Bully 2: Kevin’s Back Jack künyesini fark ettiği zaman da Game Informer, buna benzer bir açıklama yaptı ve, “Bully 2: Kevin’s Back Jack oyununun varlığını doğruladığımız bazı raporlar görebilirsiniz. Bunlar yanlış, küçük bir hata oldu. Yeni Bully oyunu hakkında hiçbir bilgiye sahip değiliz.” dedi.

Bu konu hakkında ne yazık ki elimizde ekstra bir bilgi bulunmuyor ama böyle bir olayın E3 2017 öncesinde yaşanmış olması, oldukça düşündürücü. Öncelikle şunu soralım, reklam derdiniz olmasa, başarılı bir yapı olsanız, durduk durmadık yere, herhangi bir resmi açıklaması yapılmamış bir oyun için künye hazırlayıp, onu yayımlar mısınız? Bizlere soracak olursanız, bu oyun gerçek ve duyurusunu da E3 2017 sırasında göreceğiz. Oyun için açılan künyede, oyunun PlayStation 4 için çıkacağı görünüyor. Zaten Rockstar Games ile PlayStation markalarının arası da oldukça iyi. Eğer bu durum gerçekse, Bully 2: Kevin’s Back Jack duyurusunu, Sony sunumu sırasında görebiliriz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Far Cry 5 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri, fiyatı, videoları ve daha fazlası yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Need for Speed Payback çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve dahası isimli yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.