Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Samet Bülbül, Editör Yazım tarihi: 29.08.2017

Bildiğimiz üzere E3 2017 konferansı öncesinde Game Informer tarafından Bully 2:Kevin’s Back Jack isimli bir oyun künyesi açılmıştı. Birçok oyun sever tarafından E3 2017 konferansı sırasında tanıtılacağı düşünülmüş ancak, oyun tanıtılmamıştı. Bully 2, Rockstar Games tarafından resmi olarak duyurulmamasına rağmen oyunun hayranlarını heyecanlandıracak haberler gelmeye devam ediyor. Daha önce Bully 2 Info isimli Twitter hesabından, oyuna ait olduğu söylenen ekran görüntüleri paylaşılmıştı. Birkaç gün önce ise yine Bully 2 ve Agent için olduğunu düşündüğümüz konsept görseller paylaşılarak, oyuncular heyecanlandırıldı.

Bully 2 ve Agent oyunlarına ait konsept tasarımlar sızdırıldı

Paylaşılan görüntüler bize yeni bir şey göstermiyor ancak daha önceki sızdırılan görüntülerle oldukça tutarlı. Ekran görüntüleri, resmi kanallardan paylaşılmadığı için henüz kesinleşmiş bir şey olmasa da, sızdırılan resimler oyunun hayranlarını oldukça heyecanlandırdı. Muhtemelen bu görüntüleri paylaşan kişinin ise Take-Two Interactive ekibinin Grand Theft Auto V modlarına karşı hareket etmesinin bir sonucu olarak, içerideki bir çalışan tarafından bu harekete gönderme yapmak için sızdırmış olabileceği düşünülüyor. Eğer dilerseniz hemen aşağıdan Agent ve Bully 2 konsept görsellerine göz atabilirsiniz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Call of Duty WW2 kapalı beta inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.