Türkiye

Bulletstorm: Full Clip Edition duyuruldu

Bulletstorm: Full Clip Edition duyuruldu

Duke Nukem olarak oynama fırsatı şimdi sizin elinizde.

The Game Awards 2016 sırasında, Bulletstorm ve Duke Nukem severleri heyecana boğan bir duyuru yapıldı. Bu duyuru dahilinde Bulletstorm: Full Clip Edition duyuruldu. 2017 senesi içerisinde PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için piyasaya sürülecek olan bu oyun, orijinal oyuna göre çok daha yüksek çözünürlüklü dokular bulunduracak. Poligon sayısı yükselecek, her şey daha fazla detay kazanacak. FPS oranı çok daha akıcı bir hal alırken, PC ve PlayStation 4 Pro platformları da 4K çözünürlük destek verecek.

Bulletstorm: Full Clip Edition, piyasaya tüm ek paketleri içerisinde bulundurarak çıkacak. Fakat oyuna yapılmış olan yenilikler sadece eski ek paketlerin ücretsiz olarak verilmesi olmayacak. Bu oyunda Duke Nukem olarak oynayabileceğiz ve ekstra olarak yepyeni bölümler de karşımıza çıkacak. Overkill Senaryo Modu isimli yeni mod sayesinde, senaryo moduna en baştan, tüm silahlar ve yetenekler açık olarak başlayabileceğiz. Tabii tüm yenilikler görsel ve mekaniksel olmayacak. Oyundaki ses/müzik tasarımları da yeni nesil oyunculuğa yakışır şekilde karşımıza çıkacak.

7 Nisan 2017 tarihinde piyasaya sürülecek olan bu oyunu şimdiden ön sipariş verirseniz, hem de PlayStation Plus üyesiyseniz, belli bir oranda indirime sahip olabileceksiniz. Ayrıca senaryoyu Duke Nukem ile oynamak isteyen oyuncular da oyuna ön sipariş vermek zorundalar. Başka türlü bu karaktere erişiminiz ne yazık ki olmayacak. Eğer verdiğimiz bu bilgiler ve göstermiş olduğumuz bir adet video sizler için yeterli gelmediyse, hemen aşağıdaki galerimizden oyunun resmi olarak yayımlanan görsellerine de göz atabilirsiniz.

Bulletstorm: Full Clip Edition

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın