Bu hafta çıkacak oyunlar 25-31 Mayıs 2018

Bu hafta çıkacak oyunlar 25-31 Mayıs 2018

Bu hafta çıkış yapacak oyunlar, geçtiğimiz dönemde çıkan oyunlar ve tabii ki Leadergamer'ın seçimi bu yazımızda.

Oyun sektörünün çıkış yapan oyunlar açısından durağanlaştığı bu dönemde, özellikle PlayStation 4 kullanıcılarını memnun edecek isimler oyuncular ile buluşuyor. Detroit: Become Human’ın çıkış yaptığı bu hafta, pek çok PC oyununa da ev sahipliği yapıyor. Bu hafta çıkacak oyunlar, Dark Souls’un yenilenmiş halini de içeriyor. Dilerseniz hemen aşağıdan yazımızı okumaya devam ederek 25-31 Mayıs 2018 tarihleri arasında çıkış yapacak oyunların tam listesinin yanı sıra geçtiğimiz dönemde çıkış yapmış oyunları da inceleyebilirsiniz.

Dark Souls Remastered ne zaman çıkacak?

Bir döneme damgasını vuran Dark Souls, tamamen yenilenmiş bir şekilde oyuncuların karşısına çıkıyor. Bu hafta çıkışını gerçekleştirecek oyunlardan birisi olan Dark Souls: Remastered, yazımızın sonunda da anlatacağımız gibi kesinlikle oynamaya değer. Bunun yanı sıra Street Fighter serisinin 30. yılını kutlayan Street Fighter 30th Anniversary Collection da bu hafta çıkacak oyunlar arasında yer alıyor.

Dilerseniz, hemen aşağıdan bu hafta çıkacak oyunların tam listesine ulaşabilir, yazımızı okumaya devam ederek geçmiş dönemde çıkan oyunları inceleyebilirsiniz. Yazımızın en sonunda ise sizler için seçtiğimiz bir oyun bulunuyor, göz atmayı unutmayın!

Bu hafta çıkacak oyunlar (25-31 Mayıs 2018):

  • Dark Souls Remastered – 25 Mayıs
  • Detroit: Become Human – 25 Mayıs
  • Agony – 29 Mayıs
  • Everspace – 29 Mayıs
  • Legend of Kay Anniversary – 29 Mayıs
  • Sega Mega Drive Classics – 29 Mayıs
  • Street Fighter 30th Anniversary Collection – 29 Mayıs

A Way Out

Geçtiğimiz dönemde çıkış yapan oyunlar ve içerikler

2018 yılı, oyunlar açısından oldukça zengin ve çeşitli bir şekilde başladı. Bağımsız yapımcılar tarafından sunulan veya büyük stüdyoların imzalarını taşıyan oyunlar, senenin başından beri oyuncular ile buluşuyor. Bu oyunların en çok dikkat çekenlerinin yanı sıra, beğenebileceğinizi düşündüklerimizi de listeleyerek sizlere sunmak istedik. Üstelik listede gördüğünüz tüm oyunları Playstore üzerinden hızlıca satın almanız mümkün olacak, yani mağazaları gezerek kutularını aramanıza gerek yok.

E3 2018 fuarı yaklaşırken, tanıtılacak oyunlara dair söylentiler de artıyor. Cyberpunk 2077, yeni Splinter Cell ve RAGE 2 gibi pek çok isim gündemdeyken geçmişte kalan oyunları oynamaya pek fazla zaman ayıramayacağınızı düşünüyoruz. En iyisi siz hemen aşağıdaki listeyi inceleyerek E3 oyunları bizlere sunulmadan önce en sevdiklerinizi oynamaya başlayın. Dilerseniz, 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazımıza göz atarak bu yıl çıkacak oyunlar hakkında fikir edinebilirsiniz.

Geçtiğimiz dönemde çıkış yapan oyunlar:

Eğer bu oyunları oynadıysanız veya oynamadıklarınızı da oynamayı düşünmüyorsanız, sizler için farklı tavsiyelerimiz bulunuyor. 2018 yılı içerisinde genişleme paketine kavuşan pek çok oyun var ve bu paketler ile birbirinden farklı içerikler sunuluyor. Senaryo ilerlemeleri, yeni içerik güncellemeleri ve görünüş değişiklikleri ile gelen ek paketler ve genişlemelerden bazılarını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Geçtiğimiz dönemde çıkış yapan içerikler:

Leadergamer Editörlerinin Seçimi – Dark Souls: Remastered

Yıllardır pek çok oyuncunun geriye dönerek tekrardan oynadığı oyun Dark Souls, yenilenmiş haliyle karşımıza çıkıyor. Ölmenin öldürmekten kolay olduğu bu oyunu daha önce deneyimlemediyseniz, bir şans vermek için şimdi tam zamanı. Dilerseniz buradaki bağlantıyı takip ederek oyunu Playstore üzerinden uygun bir fiyata satın alabilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Yorumlar (1)

Bir Cevap Yazın

  1. onemorestory dedi ki:

    Teşekkürler