Bu hafta çıkacak oyunlar 11-17 Haziran 2018

Bu hafta çıkacak oyunlar 11-17 Haziran 2018

Bu hafta da dolu dolu geçecek anlaşılan.

E3 2018 ile birlikte Cyberpunk 2077 duyurusunun gerçekleşmesi ve yeni Halo oyununun sunulması piyasayı bir hayli etkileyecektir. 11-17 Haziran 2018 tarihleri arasında çıkış yapan pek fazla oyun olmasa da, bir şans vermeniz gerekebilir. Özellikle Lego serisinin yeni oyunu olan Lego The Incredibles’ın çıkışını bu hafta gerçekleştiriyor olması güzel bir haber. Dilerseniz hemen aşağıdan listemizin tamamına ve sizin için oluşturduğumuz içeriklerin kalanına ulaşabilirsiniz. İşte karşınızda bu hafta çıkacak oyunlar.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Bu hafta çıkacak pek de fazla oyun yok.

E3 2018 ile tüm geliştiricilerin oyun tanıtımına önem verdiği bu dönemde pek de fazla oyunun çıkış yaptığına tanıklık etmiyoruz. Sinema perdesi ile yeni filmi buluşan Jurassic World’ün oyunu Jurassic World Evolution bu hafta çıkış yapacak oyunlar arasında. Bunun yanı sıra Lego serisinin yeni oyunu Lego The Incredibles da içinde bulunduğumuz hafta içerisinde oyuncular ile buluşuyor olacak.

Bu hafta çıkacak oyunlar 11-17 Haziran 2018

Bu hafta çıkacak oyunlar 11-17 Haziran 2018

Geçtiğimiz dönemde çıkış yapan oyunlar ve içerikler

Eğer bu hafta çıkacak oyunlar sizleri sarmadıysa, geçtiğimiz dönem çıkmış olan oyunlar ve içeriklere de göz gezdirmek isteyebilirsiniz. Geçen dönem çıkış yapan oyunlar listesi, fazlasıyla yüz güldürecek cinsten. Listede bulunan oyunlar sadece geçen hafta çıkışını gerçekleştiren oyunlardan ibaret değil. Listede, kesinlikle kaçırmak istemeyeceğinizi düşündüğümüz oyunlar da yer alıyor. İsterseniz, bir an önce listemize geçelim.

E3 2018 fuarı ile, pek çok yeni oyun tanıtıldı. Cyberpunk 2077, Fallout 76 ve RAGE 2 gibi pek çok isim gündemdeyken geçmişte kalan oyunları oynamaya pek fazla zaman ayıramayacağınızı düşünüyoruz. En iyisi siz hemen aşağıdaki listeyi inceleyerek E3 oyunları bizlere sunulmadan önce en sevdiklerinizi oynamaya başlayın. Dilerseniz, 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazımıza göz atarak bu yıl çıkacak oyunlar hakkında fikir edinebilirsiniz.

Geçtiğimiz dönemde çıkış yapan oyunlar:

Geçtiğimiz dönemde çıkış yapan içerikler:

Leadergamer Editörlerinin Seçimi – Quantum Replica

Yıllardır beklediğimiz Cyberpunk 2077 tanıtılmışken, evreni tanımak için oynayabileceğiniz oyunlardan birisi Quantum Replica. Karanlık ve kasvetli sokaklarda ilerleyerek oynadığınız oyunun atmosferi tam olarak bunu yansıtıyor. Cyberpunk temalı bir metropolü keşfederken yüksek tempolu bir maceraya atıldığınız Quantum Replica’yı hepinize tavsiye edebiliriz. Dilerseniz buradan Quantum Replica satış sayfasına ulaşabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.