Bruce Willis’den yeni bir aksiyon-gerilim filmi: Expiration!

Bruce Willis’den yeni bir aksiyon-gerilim filmi: Expiration!

Zehirlenen ve ölümden kurtulmaya çalışan bir kiralık katilin hikayesi...

Avrupa’nın en önemli 3 film festivalinden biri olan Cannes Film Festivali bugün Fransa’nın Cannes şehrinde düzenlendi. Festivalde, Emmett/Furla Films şirketi önümüzdeki yıl çekilmesi planlanan aksiyon-gerilim filmi Expiration‘ın başrolünde Bruce Willis‘in yer alacağını açıkladı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

rsz_bruce-willis-wallpaper-1080pFilmin hikayesi Brian Tucker tarafından yazıldı ve hikaye zehirlenerek öldürülmek istenen bir kiralık katilin, zamanı dolmadan önce hayatta kalmak için yaptıklarını anlatıyor.

Yönetmenin kim olacağının daha belli olmamasına rağmen, film için 60 milyon dolar bütçe ayrılmış ve filmin 2014’ün Mart ayında çekimlerine başlanması planlanıyor.

Emmett/Furla Films şirketi 2008 yılındaki Rambo ve 2011 yılındaki Catch. 44 filmleriyle tanınıyor. Ayrıca şirketin yapımcılığını üstlendiği 2 filmde yakında sinemaseverlerle buluşacak. Mark Wahlberg ve Denzel Wahsington‘ın başrollerini paylaştığı “2 Guns” filmi 2 Ağustos 2013‘te sinemalarda ki yerini alacak. Vin Diesel‘in başrolünde olduğu The Last Witch Hunter filmi ise 1 Ocak 2014‘te sinemalarda olacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.