Menü
https://leadergamer.com.tr/samurai-riot-inceleme/
Bruce Straley , Naughty Dog 13 Eylül 2017 23:44

Bruce Straley, Naughty Dog ekibinden ayrıldı

Hayda…


The Last of Us ve Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu gibi kusursuz video oyunlarında yardımcı yönetmenlik yapmış olan, Naughty Dog ekibinin en başarılı çalışanlarından Bruce Straley ne yazık ki Naughty Dog ekibinden ayrıldı. Bu başarılı şirkette Neil Druckmann ile harikalar yaratan Bruce Straley, Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu ardından tatile çıkmıştı. Bu yüzden de The Last of Us Part II geliştirilme sürecine katılmamıştı. Bahsettiğimiz yardımcı yönetmen şimdi tatilden döndü ve kötü haberleri verdi. Meğer Bruce Straley, artık bu yükten yorulmuş ve farklı projelere yelken açmak istiyormuş.

Bruce Straley, Naughty Dog ekibinden ayrıldı

Bruce Straley, “3 büyük projeyi yönetip, ardından uzun bir süre boyunca ofisten uzaklaşıp, tatil yapınca kendimi farklı şeylere odaklanıyor olarak buldum. Sonunda yavaşça anladım ki, bunlar bir işaretti.” dedi yaptığı açıklamada. Açıkçası bu ismin ekipten ayrılmasına çok üzüldük. Çünkü kendisi, Neil Druckmann ile kusursuz işler çıkartıyordu. Umuyoruz ki kendisi bağımsız projelerinde de oldukça başarılı olur.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör