Avatar
Yazar: Serhan Yılmaz, Editör Yazım tarihi: 06.06.2021

Bright Memory Infinite oyunu için nefes kesen yeni fotoğraflar paylaşıldı. Paylaşılan fotoğraflarla beraber 10 Haziran 2021 tarihinde oynanış fragmanının yayımlanacağı da duyuruldu. Fragman, GameSpot Play For All etkinliği bünyesinde yayımlanacak. First Person Shooter türündeki oyunun 2021 yılı içerisinde çıkması bekleniyor. Oyunla ilgili en ilginç şey ise sadece tek bir kişi tarafından geliştiriliyor olması.

Bright Memory Infinite oyunu için nefes kesen yeni fotoğraflar paylaşıldı

2036 yılındaki bir metropolde geçen oyun için yayımlanan görseller, bu oyunun tek kişi tarafından geliştirilmesinden dolayı oluşan hayretimizi daha da artırdı. Zeng Xiancheng, oyunun geliştiricisi FYQD Studio şirketinin tek çalışanı. Daha önce, Unreal Engine 4 oyun motoruyla geliştirilen oyunların katıldığı bir yarışmada birinci gelen Zeng Xiancheng 200.000 dolarlık ödülün sahibi olmuştu. Kazandığı bu ödülü oyun geliştirmeye devam etmek için kullandı ve yarattığı şeyle bütün oyun dünyasını şaşırtmayı başardı.

Bu yeni oyunu PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X ve PC platformlarında deneyimleyebileceğiz. Yine Unreal Engine 4 ile geliştirilen oyun gerçek zamanlı ışın izleme teknolojisini de destekleyecek. Oynanış yönünde ise harika grafiklerin yanında oyunun, oldukça orijinal bir dövüş sistemi de var. Birbirinden çeşitli düşmanlarla savaşırken normal silahlarla beraber çeşitli yeteneklerimizden de faydalanabileceğiz. Aynı zamanda kombo sistemi sayesinde hızlı bir dövüş sistemi bizleri bekliyor. Bu hızlı oynanışın içinde biraz mola verebilmemiz için basit bulmacalar da oyunun farklı yerlerine eklenmiş. Bu özel oyunun çıkış tarihini heyecanla bekliyoruz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.