Borderlands: The Pre-Sequel gibi oyunlar, GameOn Humble Bundle ile sizleri bekliyor

Borderlands: The Pre-Sequel gibi oyunlar, GameOn Humble Bundle ile sizleri bekliyor

1 dolara birbirinden güzel oyunlara sahip olma imkanı.

GameOn Humble Bundle, yeni hafta ile başladı. Bu haftanın kampanyasında ise Worms Clan Wars, 80 Days, Her Story,  Grim Fandango Remastered, The Stanley Parable, Broken Sword 5 – The Serpent’s Curse, Borderlands The Pre-Sequel ve Day of the Tentacle Remastered oyunları bulunuyor. 1 dolar ile 10 dolar civarında vereceğiniz bir ücret karşılığında sahip olabileceğiniz bu oyunlar, oyunculara da çok güzel fırsatlar sağlıyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Borderlands The Pre-Sequel gibi oyunlar, GameOn Humble Bundle ile sizleri bekliyor

GameOn Humble Bundle ile şu an 1 dolar verecek Worms Clan Wars, 80 Days, Her Story oyunlarına sahip olabiliyorsunuz. Eğer 5.61 dolar harcarsanız da Grim Fandango Remastered, The Stanley Parable, Broken Sword 5 – The Serpent’s Curse oyunları sizin oluyor. Eğer 10 dolar ve üzerine çıkarsanız da Borderlands The Pre-Sequel ve Day of the Tentacle Remastered oyunları sizleri bekliyor olacak. Ayrıca bonus olarak The Stanley Parable, Broken Sword 5 – The Serpent’s Curse oyunlarının müziklerine de sahip olabiliyorsunuz. Eğer oyunsuz bir hafta geçiriyorsanız, bu kampanyaları mutlaka değerlendirmeniz gerekiyor.

GameOn Humble Bundle sayfasına, buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz efendim. Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Far Cry 5 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri, fiyatı, videoları ve daha fazlası yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Destiny 2, ilk oyuna ek paket olarak gelmeliydi isimli fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.