Borderlands 3 PC sürümünden üzücü haberler geldi

Borderlands 3 PC sürümünden üzücü haberler geldi

Epic yine yapacağını yaptı...

Borderlands 3 duyurusu, bizleri bir hayli mutlu etmişti aslında fakat bu haberimizde sizlerle paylaşacağımız şeyler, biraz üzebilir. Özellikle de, PC platformu oyuncuları fazlasıyla üzülebilir. Verilen bilgilere göre, Borderlands 3 PC sürümü Epic Games mağazasına ait bir oyun olacak. Yani, Steam üzerinde yer almayacak. Wario64 isimli Twitter kullanıcısı tarafından fark edilen detay, bu duruma işaret ediyor. Hemen aşağıda bulunan Twitter gönderisindeki videoyu izlemenizi tavsiye ederiz. Videonun sol alt köşesinde Epic Games simgesi yer alırken, Steam’in simgesini görmek mümkün değil.

Epic Games, Borderlands 3 PC sürümü ile de yapacağını yaptı

Bir dizi Twitter gönderisinde, Gearbox ekibinin en yetkili ismi Randy Pitchford, yayınlamaya dair bütün tercihlerden sorumlu olan kısmın 2K ekibi olduğunu dile getirdi. Ayrıca, “Bana göre, özel olan şeyler, avantaj ile birlikte geliyorsa ve diyelim ki 6 ay kadar kısaysa kabul edilebilir.” diyerek, bu durumu da bir nevi onaylamış oldu. Hemen aşağıda sizlerle paylaştığımız Twitter gönderisi, Randy Pitchford tarafından, bu üzücü haber hakkında yapılan yorumları bulunduruyor.


Borderlands 3
Borderlands 3 inceleme    Haber  |  Öne Çıkanlar 


Yorumlar (1)

Bir Cevap Yazın

  1. Mustafa dedi ki:

    Kime göre neye göre bu kadar “üzücü üzücü üzücü üzücü” diye diretiyorsunuzki? Rekabet ve farklı alternatifler her zaman iyidir. Steam babanızı olmadığı sürece sorun yok.