Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 31.08.2019

Bu aralar bol bol Borderlands serisinden yapımlar karşımıza çıkıyor. Bildiğiniz üzere serinin 4. oyunu olan Borderlands 3 yolda fakat Gearbox ekibi serinin önceki oyunlarına da el atmayı seviyor. Özellikle Borderlands 2 üzerinde bu isteklerini görüyoruz. Geliştirici ekip tarafından verilen bilgilere göre, Borderlands 2 VR da 2019 yılı içerisinde bizlerle olacak. Hem de PC platformu için. Borderlands 2 VR PC sürümünün çıkış tarihi hakkında net bir tarih verilmedi ne yazık ki fakat bir çıkış aralığı belirtildi.

Borderlands 2 VR PC 2019 yılının sonbahar aylarında çıkacak

Haberimize konuk olan yapımın ne yazık ki net bir çıkış tarihi yok demiştik. Fakat, geliştirici ekip çıkış tarihi konusunda en azından bir aralık belirttiler. Verilen bilgilere göre yolda olan sürüm, 2019 yılının sonbahar aylarında bizlerle olacak. Yani, sadece birkaç ay içerisinde oyun bizlerle. Aslında, artık neredeyse tamamen ezberledik serinin 2. oyunundaki dünyayı. Fakat, bizlerle çok yakında buluşacak olan sürüm, oyunculara farklı bir tecrübe sunuyor olacak. İmkanı olan oyuncular, oyunun aksiyon dolu dünyasında mermi cehennemi yaratabilecek ve düşmanları diledikleri silahla yok edebilecek.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.