Book of Spells ile sihirbazlığı öğrenin !

Book of Spells ile sihirbazlığı öğrenin !

Sony Computer Entertainment Inc., SCE Londra Stüdyoları’ndan PlayStation3 için türünün ilk örneğini oluşturan deneyimi bugün piyasaya sürüyor. Yenilikçi PlayStation 3 çevre birimi Wonderbook’dan yararlanan Book of Spells, zenginleştirilmiş gerçeklik oyunlarında bir sonraki aşamayı sunarak çevrenizdeki dünyayı dönüştürecek. Bu aynı zamanda, J.K. Rowling’in Harry Potter kitapları etrafında heyecan verici bir çevrimiçi deneyim oluşturan eşsiz ve ücretsiz internet sitesi Pottermore ile ortaklığı sonucunda ortaya çıkan ilk ürün olma özelliğini de taşıyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ülkenin dört bir yanındaki Harry Potter hayranları artık J.K. Rowling’den yeni ve orijinal metinlere erişme fırsatını yakalayabilecekler. Siz okudukça hayat bulan Wonderbook: Book of Spells, sihirli değneğiniz haline gelecek olan PlayStation Move Hareket Kontrol Cihazı’nı kullanarak sihirler yapmanıza izin veriyor. Tıpkı Hogwarts’taki bir öğrenci gibi sihirbazlığın ve sihir yapma sanatının sırlarını okuyup öğreneceğiniz olağanüstü bir yolculuğa çıkın.

 

Harry Potter kitaplarının yazarı J.K. Rowling’in söylediği gibi, “Bir Muggle gerçek bir sihir kitabına hiç Wonderbook: Book of Spells ile olduğu kadar yakın olmamıştı. Sihirlerime ve bunların ardındaki geçmişin bir kısmına hayat vermek için kreatif ekibi ile birlikte çalışmaktan çok büyük bir keyif aldım. Bu, başka hiçbir şeyin sunamadığı bir okuma deneyimi sağlayan, olağanüstü bir cihaz.”

Sony Cumputer Entertainment UK & Ireland Başkan Yardımcısı & Sorumlu Müdürü Fergal Gara ise şöyle konuştu: “Günümüzde, çocuklar yaptıkları her şeyde daha kavrayıcı ve etkileşimli bir deneyim talep ediyorlar. Hikaye anlatım geleneğini oyun oynamada çığır açan teknoloji ile bir araya getiren Wonderbook’un çıkışı ile, bu uçurumu kapamaktan büyük bir heyecan duyuyoruz.”

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Harry Potter dünyasında, Book of Spells, The Standard Book of Spells serisinin yazarı Miranda Goshawk tarafından iki yüz yılı aşkın bir süre önce yazılmıştı. Bu kitapların aksine, Book of Spells sadece Hogwarts kütüphanesinin ‘Erişimin Kısıtlı Olduğu Bölümü’nde bulunabiliyor. Bu ileri düzey ders kitabı öğrencilere başarılı bir sihirbaz olmaya giden yolculuklarında yardımcı olacak.

Sony, Playstation Türkiye Basın Bülteni

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın