Bob Ross, SMITE ile oynanılabilir bir karakter oldu

Bob Ross, SMITE ile oynanılabilir bir karakter oldu

Bir zamanlar, birçok resim severi ekran başına kitleyen Bob Ross, SMITE ile oynanılabilir bir karakter oldu.

Bir zamanlar, birçok resim severi ekran başına kitleyen Bob Ross, SMITE ile oynanılabilir bir karakter oldu. SMITE Güncelleme Notları VOD – Happy Trees (Güncelleme 4.8) isimli bir video ile duyurulan bu karakter, Sylvanus ile birlikte oyuna gelecek. Yani Bob Ross, temel olarak bir kostüm olacak. Bunun sebebi ise Sylvanus karakterinin, Bob Ross ile olan şekil benzeriliği. Dilerseniz bahsettiğimiz bu videoya, haberimizin hemen devamından göz atabilirsiniz. Ayrıca bir galeri ve detaylı bilgi de sizleri bekliyor olacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Diğer MOBA oyunlarının aksine SMITE, sana tanrınla aynı görüş açısını vererek direk aksiyona dalmanı sağlıyor. Zayıf taraftan yapılan pusulardan yeni bir stratejik fırsatlar topluluğu doğuyor. Thor, Kali, Ra, Zeus, Sun Wukong ve çok çok daha fazlası — 60’tan fazla oynanabilir tanrı arasında seçim yap ve efsanevi silahlar, yerleri sarsan güçler ve eşsiz stratejiler ile düşmanlarını parçala.

Bob Ross, SMITE ile oynanılabilir bir karakter oldu

Bizimle gel ve ölümlü dünyanı geride bırak. Bu, Eski Tanrıların fetih, şan ve sonsuz savaş için savaşlar açtığı çevrim içi bir savaş meydanı. Bu, ister senin ilk MOBA oyunun olsun ister tecrübeli bir oyuncu ol, SMITE’ın yoğun aksiyonu ve riayetsiz mitolojisi senin de inanmanı sağlayacak. Her seviye oyun için ligler ve kademeler ile oyunun gelişen e-Spor Topluluğunda herkese yer var. İster oyuna yeni başlamış ol ister Dünya Şampiyonasında binlerce kişilik seyircilerin önünde mücadele ediyor ol.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.