Bloodborne 2, E3 2017 sırasında duyurulabilir

Bloodborne 2, E3 2017 sırasında duyurulabilir

Olur mu, olur.

Moon Studios‘ta hem CEO, hem de oyun yönetmeni olan Bloodborne 2‘nin E3 2017‘de duyurulma ihtimali hakkında çok önemli bir ipucu verdi. Moon Studios, aslında bizlere pek de yabancı olmayan Ori and the Blind Forest‘in arkasında bulunan ekip. Moon Studios‘un CEO‘su olan Thomas Mahler, NeoGAF‘ta sıradan bir forum yazarı. Asıl olay da zaten NeoGAF‘ta bir başlığa bıraktığı yorumu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Bloodborne 2 E3 2017

Thomas Mahler, NeoGAF‘taki, “Sizce E3‘te Bloodborne 2 görebilir miyiz?” sorusu ile açılmış olan konunun altına, “%99 eminim ki göreceğiz.” şeklinde bir yorum bırakarak bizleri umutlandırdı. Kesin bir bilgisi var mı, yok mu bilemiyoruz, fakat oyun endüstrisinin içinde olması, hatta hatırı sayılır biri olması onun sözlerine daha da önem katıyor. Bunca tecrübe ve yetkiye inanmayalım da kime inanalım, öyle değil mi?

Yani, Thomas Mahler bir şeyler biliyor olabilir. Fakat, sıradan her kullanıcı gibi o da öylesine çılgınca bir tahmin yürütmüş olabilir. From Software‘ın geliştirmiş olduğu Bloodborne 2015 yılı içerisinde ciddi anlamda sağlam puanlarla çıkışını gerçekleştirmişti. Böyle olunca da oyuncuların bir kısmı yeni bir Bloodborne için yalvarır, yakarır oldu. Şu anda From Software bir şeyler ile uğraşıyor, fakat ne olduğu da tam belli değil. Yani, Thomas Mahler‘in yorumuna, “Olur mu, olur.” diyebiliriz bu yüzden.

Açıkçasını sorarsanız, E3 2017‘de bir Bloodborne 2 görmek çok da güzel olurdu, fakat bunun bir hayal olarak kalması da muhtemel. Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.