Bu sene Bloodborne 2, Dark Souls 4 veya Demon’s Souls 2 görebiliriz

Bu sene Bloodborne 2, Dark Souls 4 veya Demon’s Souls 2 görebiliriz

Görmekle kalmayıp, oynayabiliriz bile.

Express cephesinden gelen yeni raporlar, Souls serilerini seven oyuncuları bir hayli heyecanlandıracak. Çünkü bu raporlara göre From Software, bu sene yeni bir oyun duyuracak ve duyurulan bu oyun, 2017 bitmeden piyasaya sürülecek. Yani, Bethesda’nın Fallout 4 ile izlediği yolu, şimdi de From Software izleyebilir. E3 2017 sırasında bir duyuru, 3 ay sonra da oyunun çıkışı kulağa oldukça güzel geliyor. Peki, bu oyunlar ne olabilir? Bizlerin tahmini Bu sene Bloodborne 2, Dark Souls 4 veya Demon’s Souls 2 yönünde. Dilerseniz tahminleri bir kenara bırakalım, rapora daha da derinlemesine bir göz atalım.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Bu sene Bloodborne 2, Dark Souls 4 veya Demon's Souls 2 görebiliriz

4Gamers isimli bir Japon sitesine, Souls serisinin geliştirici ekibi olan From Software, bir röportaj verdi. Bu röportaj sırasında, ekiplerinin çok güzel projeler üzerinde çalıştığını belirtti From Software. Bu yorumun üzerine sizlere küçük bir detay verelim. Geride bıraktığımız günlerde sizlere birkaç haber rapor etmiştik. Bu haberlerde, Bloodborne yapımcısının yeni bir oyun üzerinde çalıştığını belirtmiştik. Teruyuki Toriyama ve Masaaki Yamagiwa isimli iki yapımcı da, aynı oyun üzerinde veya ayrı oyun üzerinde çalışıyor olabilir. Bu oyunların da Bloodborne 2, Dark Souls 4 veya Demon’s Souls 2 olma ihtimali, 2017 senesi içerisinde çıkma ihtimali de bir hayli yüksek.

4Gamers röportajından öğrendiğimiz bir diğer bilgi ise, geliştirici ekibin yepyeni seriler üzerinde çalışmak istemesini öğrenmiş olmamız. Evet, From Software artık Souls serilerinden uzak olmak istiyor ve yepyeni seriler ortaya çıkartmak istiyor. Fakat bu serilerin de Souls serilerine çok benzeyeceğini biliyoruz çünkü geliştirici ekip, 2016 ortalarında benzer bir açıklamada bulunmuştu. 2014, 2015 ve 2016 senelerinde 1’er oyun piyasaya süren geliştirici ekip, bu röportaja göre geleneğini 2017 senesinde de bozmadan, bir oyun piyasaya sürebilir. Fakat yeni bir oyunu kenara koyalım, ekibin yeni bir Dark Souls III ek paketi üzerinde çalıştığını biliyoruz. Ona ne olacak?

2016 başında, 3 farklı proje üzerinde çalıştıklarını duyuran From Software, sanıyoruz ki Bloodborne 2, Dark Souls 4 ve Demon’s Souls 2 oyunları üzerinde aynı anda çalışmıyor. Çünkü bu oldukça kötü ve yorucu bir fikir olurdu. Ayrıca dediğimiz gibi, ortada bir de ek paket var. Tüm bunlar bizlerin gözleri önünde iken, projeler neler, hiç bilmiyoruz. Geliştirici ekibin, Dark Souls III için çıkartacağı ek paketin, 2017’nin ikinci çeyreğinde piyasaya sürüleceğini biliyoruz fakat henüz bu ek paketin adı bile bilinmiyor. Bizlerin tahmini, bu üç projeden bir tanesi Dark Souls III ek paketi, diğeri Bloodborne 2, Dark Souls 4 veya Demon’s Souls 2. Son proje ise yepyeni bir seri. Bu konuda, sizlerin yorumu nedir?

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Yeni seneye dev gibi bir çekiliş ile giriyoruz. Leadergamer ve VG247 Türkiye ortak olarak, takipçilerimizden 2 kişiye…

Leadergamer paylaştı: 28 Aralık 2016 Çarşamba

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın