BlizzCon 2019 tarihi bilet fiyatları ve koleksiyon eşyaları duyuruldu

BlizzCon 2019 tarihi bilet fiyatları ve koleksiyon eşyaları duyuruldu

Harcayacak paranız mı var? Sizi şöyle alalım.

BlizzCon etkinlikleri genel olarak hep dolu dolu geçmekte. Bu sene gerçekleşecek olan BlizzCon 2019 etkinliği hakkında da önemli ve değerli bilgiler verildi. Sizlere haberimize içerisinde bahsedeceğimiz bilgiler, BlizzCon 2019 tarih, bilet fiyatları ve koleksiyon eşyaları duyurularından oluşmakta. Fiyatları can yakıcı olsa da, yine de insan hüzünlü hüzünlü istiyor, ne yazık ki… Her neyse, daha fazla üzülerek kendimizi yormadan, BlizzCon 2019 ile ilgili açıklanmış olan yeni bilgilerin detaylarından bahsedelim.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

BlizzCon 2019 tarihi bilet fiyatları ve koleksiyon eşyaları duyuruldu

BlizzCon 2019 1 Kasım 2019 ile 2 Kasım 2019 tarihlerinde oyuncularla buluşacak

Öncelikle, BlizzCon 2019 tarihlerinden bahsedelim. Haberimize konuk olmuş olan etkinlik, 1 Kasım 2019 ile 2 Kasım 2019 tarihlerinde oyunculara kapılarını açacak. Bunu ise, her zamanki yeri olan Anaheim Convention Centre’da gerçekleştirecek. Disneyland’in hemen biraz ötesi olan yer, evet. Amerika Birleşik Devletleri’nde, Kaliforniya’da olan bir mekan kendisi. Bu etkinlikte ne gösterileceği hakkında bir bilgimiz yok ne yazık ki fakat duyurusu ile üzen Diablo Immortal yerine bir Diablo 4 duyurusunu da beklemiyor değiliz. Diablo Immortal der demez yine üzüldük şimdi… Ne kadar üzücü bir haber oldu bu böyle?

BlizzCon 2019 etkinliklerinde yer alacak olan koleksiyon eşyaları olduğundan da bahsetmiştik. Blizzard işin içinde olduğu için, doğal olarak biraz paraya kıymanız gereken şeyler bulunuyor olacak etkinlikte. Eğer hedefinizde bu etkinliğe giderek koleksiyon eşyaları satın almak varsa, cüzdanınızı yakmadan dönmeyeceğinizi belirtebiliriz. Sadece gitmesi bile bir hayli üzücü. Çünkü, hafta sonu için belirtilen standart giriş ücreti 230 dolar gibi bir fiyat etiketine sahip. Tabii, bu fiyata otel, yiyecek ve uçuş dahil değil, nerede o günler?

Dilerseniz, biletinizi bir tık yükselterek 550 dolara Portal Pass yapabilirsiniz. Bunun artısı, size giriş önceliği ve park yeri ayırıyor olmasından da fazla elbette. Blizzard geliştiricileri ile takılabileceğiniz bir salon ve Darkmoon Faire bölgesine erken erişim hakkı da buna ekleniyor. Bu da mı yetmedi? Harcayacak paranız mı var daha? Öyleyse sizi Benefit Dinner ile tanıştıralım. Geliştiricilerle ve diğer VIP’ler ile birlikte bir şeyler içebilirsiniz. Tabii, bu biraz da hayır işi gibi. Bir de, evinizde arkanıza yaslanarak izleme şansınız bulunuyor. Haberimiz içerisindeki görselde de, açıklanan koleksiyon eşyalarını görebilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.