Blizzard, Warcraft temelli bir mobil oyun yapıyor

Blizzard, Warcraft temelli bir mobil oyun yapıyor

Ekibin üzerinde çalıştığı mobil oyun hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.

Daha önce sizlere bir haber aktarmıştık ve bu haberde Blizzard ekibinin yeni bir mobil oyun yaptığından bahsetmiştik. O haberi yayımladığımız zaman, ortada bu mobil oyun ile alakalı çok fazla bilgi yoktu. Bizler de, bu mobil oyunun Overwatch veya Heroes of the Storm ile alakalı olabileceğini düşünmüştük. Fakat geliştirici ekip herkesi yanılttı. Çünkü, ortaya çıkan yeni bilgilere göre Blizzard, Warcraft temelli bir mobil oyun yapıyor. Oyuncular illa doyacak o Warcraft temelli/temalı oyunlara!

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Blizzard, Warcraft temelli bir mobil oyun yapıyor

Peki, bunu nereden biliyoruz? Tabii ki geliştirici ekibin yeni yayımladığı bir iş ilanından. Bu iş ilanında ekip, bir FX sanatçısı arıyor. İş ilanına göre bu FX çalışanı, geliştirici ekibin henüz duyurulmamış bir mobil oyunu üzerinde çalışacak. İş ilanının devamına göre ise, bu FX çalışanının Warcraft markasına ait bir ürün geliştirme isteğinin bulunması gerekiyor. Geliştirici ekip zaten burada açık bir şekilde diyor, biz Warcraft temalı bir mobil oyun yapıyoruz diye. Fakat yine de bu mobil oyunun nasıl bir şeye benzediğini şu an, ne yazık ki bilemiyoruz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Paladins Ön İnceleme yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Destiny 2, ilk oyuna ek paket olarak gelmeliydi isimli fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.