Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Furkan Yılmaz, Editör Yazım tarihi: 05.03.2021

Diablo 2 Resurrected yapımcısı Blizzard Entertainment, oyunun herhangi bir Alpha sürümünün olmadığını ve tüm haberlerin aldatmaca olduğunu söyledi. Geçtiğimiz günlerde, Diablo 2 Resurrected adı kullanılarak sosyal medya üzerinde birçok kampanya ve çekiliş yapıldı. İddiaya göre, bu etkinliklerin sonucunda katılımcılar, Diablo 2 Resurrected’in Alpha sürümüne erişecekti. Blizzard Entertaintment’ın önemli isimlerinden Adam Fletcher, bu dolandırıcılıklara kimsenin düşmemesi gerektiğini Twitter üzerinden anlattı.

Blizzard’dan Diablo 2 Resurrected Alpha aldatmaca haberlerine karşı uyarı geldi

Yukarıda da gördüğünüz üzere, sosyal medyada birçok Diablo 2 Resurrected Alpha ürün anahtarı çekilişi yapılıyor. Adam Fletcher’ın paylaşımı, onlarca dolandırıcı gönderiden sadece bir tanesini gösteriyor. Diablo 2 Resurrected’in Alpha sürümüne erişmek için oyunun kendi sitesine gitmeniz gerekiyor. Güvenli bir şekilde erişim talep etmek için direkt olarak Battle.Net üzerinden talepte bulunmanız kesinlikle daha doğru bir tercih olacaktır. Diablo 2 Resurrected, Diablo 2’nin ve Lord of Destruction genişleme paketinin yenilenmiş hali olacak. Yapım, vadettiği birçok özellik sayesinde şimdiden ilgileri üzerine toplamış durumda.

Diablo 2 Resurrected oyunculara; 4K çözünürlüğe kadar dinamik ışıklandırma, yenilenmiş animasyonlar, yenilenmiş büyü efektleri ve oyunun toplam 27 dakikalık klasik sinematiklerinin yenilenmiş versiyonunu sunuyor. Oyunun müzik ve sesleri de Dolby 7.1 ses sistemlerine kadar destek sunuyor. Diablo 2 Resurrected, Blizzard Entertainment tarafından geliştiriliyor. Oyun bu sene içinde PC, PlayStation 4, PlayStation 5, XboxOne, Xbox Series X, Xbox Series S ve Nintendo Switch platformlarına çıkışını gerçekleştirecek. Ayrıca, oyun çıktığında, platformlar arası oynama özelliğini de sahip olacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.