Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Yağmur Özfidan, Editör Yazım tarihi: 24.08.2017

Blade Runner, 1982’de Ridley Scott‘un yönetmenliğini yaptığı, kadrosunda Harrison Ford, Rutger Hauer, Sean Young gibi isimlerin olduğu  bilim-kurgu, gerilim filmidir. Blade Runner‘ın devamı niteliğindeki Blade runner 2049, yine Philip K. Dick‘in “Do Androids Dream of Electric Sheep?” adlı romanından uyarlanacak ve bu kez yönetmen koltuğunda son zamanlarda oldukça dikkat çeken yönetmen Denis Villeneuve olacak. Denis Villeneuve, 2010 yılında Incendies, 2013 yılında, Prisoners ve 2015 yılında Scario ile kendini ispatlamış ve dikkatleri üzerine çekmiş bir yönetmendir.

blade runner 2049

Blade Runner 2049 filminin başrölünde yine Harrison Ford‘u Rick Deckard canlandırmasıyla görüyoruz. Oyuncular arasında Oscar ödülüne sahip Jared Leto da yer alıyor. Oldukça geniş bir oyuncu kadrosuna sahip olan filmde Robin Wright, Ana de Armas, Carla Juri, Mackenzie Davis, Barkhad Abdi, David Dastmalchian, Hiam Abbass, Lennie James ve Dave Bautista, Ryan Gosling’i de görüyoruz. Film için gösterim tarihi 6 Ekim 2017 olarak açıklandı.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlaryazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer konsol oyunlarından uzakta, PC üzerinde oyun oynuyorsanız, PlayerUnknown’s Battlegrounds ipuçları, en güçlü silahları ve daha fazlası yazımız sizleri bekliyor. Eğer oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyoryazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.