Call of Duty: Black Ops III – Zombies Chronicles, yarın duyurulacak

Call of Duty: Black Ops III – Zombies Chronicles, yarın duyurulacak

Ayrıca bu ek paket, ilk defa oyun içerisinde göründü.

Bir YouTube içerik üreticisi olan JCbackfire, Twitter hesabı üzerinden bir açıklama yaptı ve Call of Duty: Black Ops III geliştirici ekibinden Jason Blundell’ın, kendi kanalında bir duyuru yapacağını belirtti. 4 Mayıs 2017 tarihinde, yani yarın, gerçekleşecek olan bu duyuru, şu an nedir, resmi olarak bilmiyoruz fakat herkesin kafasında tek bir tahmin var: Call of Duty: Black Ops III – Zombies Chronicles. Son birkaç gündür sürekli olarak karşımıza çıkan Call of Duty: Black Ops 3 – Zombies Chronicles, sanıyoruz ki yarın, JCbackfire kanalı üzerinden duyurulacak geliştirici ekip tarafından.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Call of Duty: Black Ops III - Zombies Chronicles, yarın duyurulacak Call of Duty: Black Ops 3

Peki, nereden biliyoruz bu duyurunun Call of Duty: Black Ops 3 – Zombies Chronicles olacağını? Çünkü, dediğimiz gibi, son birkaç gündür sürekli olarak bu paketin adı karşımıza çıkıyor. En son, video oyunları kategorisinde derecelendirilen bu paket; PC, PlayStation 4 ve Xbox One için görünmüştü. Bugün ise, oyunun dosyaları arasında, serinin oyuncuları Call of Duty: Black Ops III – Zombies Chronicles açıklaması buldu. Bu açıklamaya göre, bu 5. ek paketin içerisinde söylendiği gibi 8 harita olacak. Bu haritalara ve ek paketin ekstra içeriğine hemen aşağıdan göz atabilirsiniz.

  • Call of Duty: World at War oyunundan 3 harita: Nacht der Untoten, Verruckt ve Shi No Numa
  • Call of Duty: Black Ops oyunundan 4 harita: Kino Der Toten, Ascension, Shangri-la ve Moon
  • Call of Duty: Black Ops II oyunundan 1 harita: Origins
  • Takeo ve Richtofen temalı Calling Card
  • Dempsey ve Nikolai temalı Calling Card
  • Zombies Heroes animasyonlu Calling Card

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Call of Duty: WWII Ön İnceleme yazımıza, Outlast 2 inceleme yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.