Menü
https://leadergamer.com.tr/darksiders-3-resmi-olarak-duyuruldu/

Call of Duty: Black Ops III – Zombies Chronicles, yarın duyurulacak

Ayrıca bu ek paket, ilk defa oyun içerisinde göründü.


Bir YouTube içerik üreticisi olan JCbackfire, Twitter hesabı üzerinden bir açıklama yaptı ve Call of Duty: Black Ops III geliştirici ekibinden Jason Blundell’ın, kendi kanalında bir duyuru yapacağını belirtti. 4 Mayıs 2017 tarihinde, yani yarın, gerçekleşecek olan bu duyuru, şu an nedir, resmi olarak bilmiyoruz fakat herkesin kafasında tek bir tahmin var: Call of Duty: Black Ops III – Zombies Chronicles. Son birkaç gündür sürekli olarak karşımıza çıkan Call of Duty: Black Ops 3 – Zombies Chronicles, sanıyoruz ki yarın, JCbackfire kanalı üzerinden duyurulacak geliştirici ekip tarafından.

Call of Duty: Black Ops III - Zombies Chronicles, yarın duyurulacak Call of Duty: Black Ops 3

Peki, nereden biliyoruz bu duyurunun Call of Duty: Black Ops 3 – Zombies Chronicles olacağını? Çünkü, dediğimiz gibi, son birkaç gündür sürekli olarak bu paketin adı karşımıza çıkıyor. En son, video oyunları kategorisinde derecelendirilen bu paket; PC, PlayStation 4 ve Xbox One için görünmüştü. Bugün ise, oyunun dosyaları arasında, serinin oyuncuları Call of Duty: Black Ops III – Zombies Chronicles açıklaması buldu. Bu açıklamaya göre, bu 5. ek paketin içerisinde söylendiği gibi 8 harita olacak. Bu haritalara ve ek paketin ekstra içeriğine hemen aşağıdan göz atabilirsiniz.

  • Call of Duty: World at War oyunundan 3 harita: Nacht der Untoten, Verruckt ve Shi No Numa
  • Call of Duty: Black Ops oyunundan 4 harita: Kino Der Toten, Ascension, Shangri-la ve Moon
  • Call of Duty: Black Ops II oyunundan 1 harita: Origins
  • Takeo ve Richtofen temalı Calling Card
  • Dempsey ve Nikolai temalı Calling Card
  • Zombies Heroes animasyonlu Calling Card

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Call of Duty: WWII Ön İnceleme yazımıza, Outlast 2 inceleme yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Kaan GEZER Editör