Call of Duty: Black Ops III – Zombies Chronicles fiyatı belli oldu

Call of Duty: Black Ops III – Zombies Chronicles fiyatı belli oldu

Çıkış tarihi ve çıkış gününe özel etkinlikler de belli oldu.

Treyarch tarafından geliştirilmiş olan Call of Duty: Black Ops III için duyurulan Zombies Chronicles ek paketi, ayrıntılara kavuştu. 16 Mayıs 2017 tarihinde, ilk olarak PlayStation 4 platformu için çıkışını gerçekleştirecek olan Call of Duty Black Ops 3 Zombies Chronicles, serinin zombi hayranlarına güzel bir nostalji yaşatacak. Dilerseniz haberimizin devamından, paket için yayımlanan ayrıntılara göz atabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Yapımcı ekip, zombi modunu sevenleri düşünüyor olsa gerek, tamamen nostaljik bir hava yaratmaya çalışmışlar. Call of Duty Black Ops 3 Zombies Chronicles ile klasik zombi oyuncuları, oldukça güzel anlar yaşayacak.. Çünkü paket içerisinde daha önceki Call of Duty oyunlarının zombi modlarında gezdiğimiz, tozduğumuz ve öldüğümüz haritalar bulunuyor. 16 Mayıs 2017 günü PlayStation 4 için satışa sunulacak ek paket için Activision genel müdürü Rob Kostich, “Call of Duty’nin zombi modu kalbimizde özel bir yer edindi. Derin bir oynanış ve hayal gücü ile şekillenen macera yapısını, yeni nesilde de hayranlarıyla paylaşabilmek bizi heyecanlandırıyor.” gibi cümleler sarf etti.

Ek paketin ayrıntılarına gelecek olursak, bu paketin içerisinde 8 harita, yeni zombiler, silahlar ve zombi modu için yeni özellikler bulunuyor. Bütün bu paketin fiyatı ise $29.99. Ek paket için fazla pahalı görünen bu paketi satın alıp, almayacağınızı konuşmamıza gerek yok sanırım. Tek başına bir bağımsız oyunun fiyatıyla çıkacağına göre, devamlılığı sunacak bir paket olsa gerek. Ayrıca bu paket Season Pass içerisine dahil edilmeyecek. Paket içerisinde; Nacht der Untoten, Verruckt, Shi No Numa, Kino Der Toten, Ascension, Shangri-La, Moon ve Origins haritaları bulunacak.

Call of Duty Black Ops 3 Zombies Chronicles

Dahası, ek paketin çıktığı gün, yani 16 Mayıs 2017 günü, tüm platformlarda 8 Days of the Undead etkinliği yapılacak. Tabii ki bu etkinlik Call of Duty: Black Ops III sahibi olan tüm oyuncular için olacak. Oyuncular, etkinlik süresi boyunca iki kat daha fazla deneyim puanı ve oyun içi hediyeler alabilecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.