Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Furkan Yılmaz, Editör Yazım tarihi: 06.03.2021

Warcave ekibinden gelen sıra tabanlı, strateji, rol yapma oyunu olarak hazırlanan Black Legend çıkış tarihi bilgileri ile bu haberimizin konuğu oluyor. Görünüşe göre, 25 Mart 2021 tarihinde oyun bizlerle olacak. Stüdyo, yeni oyunlarının çıkış tarihinden ötürü heyecanlı olsa gerek. Warcave ekibi, hem oyunda bizi bekleyen özelliklere dair bir liste hem de oyunlarına ait yeni bir tanıtım videosu paylaştı. Oyun, birçok platforma birden çıkış yapacak. Bu yüzden, PC platformundaki oyuncular kadar konsol oyuncuları da heyecanlandı.

Black Legend çıkış tarihi 25 Mart 2021

Black Legend, 25 Mart 2021’ta PC, Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X ve Xbox Series S platformlarına çıkacak. Black Legend’da oyuncular, lanetlenmiş ve dehşet içindeki bir şehri, tarikat üyesi olan usta bir simyacının elinden kurtarmaya çalışacak. Oyun, 17. yüzyıl içerisinde geçecek ve simyacının adı Mephisto olacak. Yapımcılar, oyunda bizi bekleyen özellikleri de liste olarak paylaştı. İsterseniz, listeye bir göz atalım. Listeye göz gezdirdikten sonra, zaten yolda olan yapımı merak etmemek de elde olmuyor. En iyisi, özellikler listemize geçelim.

Oyunda yer alacak özellikler:

  • Kuzeybatı Avrupa’daki 17. yüzyıl şehri olan Grant’ın harap sokaklarını keşfedin. Gizli yan görevleri, hazineleri ve karakterleri keşfetmek için her köşeyi arayın.
  • Eski Humorism anlayışına dayalı bir simya sistemi kullanarak savaşın. Düşmanlara büyük hasar vermek için dört farklı dengesizlikte ustalaşın ve bunları Catalyst Attacks ile birleştirin! Dikkat edin, düşmanlarınız da aynısını size yapacak.
  • Her biri benzersiz yeteneklere ve donanıma sahip 15 oynanabilir sınıfın kilidini açın. Grant’in nihai kurtarıcısı olmak için sınıf yeteneklerinde ustalaşın.
  • Taktik sıra tabanlı savaşa dalmadan önce ücretsiz keşfi kullanarak savaşlara kendi koşullarınızda yaklaşın.
  • Sınıflar arası yetenekleri ve keşfedilen ekipmanları kullanarak, ekibinizi oluşturun ve özelleştirin.
  • Mephistian Cultists’e ve yerel bölgedeki yaratıklara karşı mücadelelerinde direnişe yardım edin.
  • Şehri birbirine katan, çıldırtıcı sisleri bir araya getiren, tehditkar Simyacı Mephisto’nun tarihini ortaya çıkarın.
  • Zorluğunuzu siz seçin, hikayeyi görmek isteyenler için yol nazik gözükebilir. Zorluk isteyenler için en ufak bir hata bile büyük ölçüde cezalandırılır.
Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.