Türkiye

Black Friday indirimlerinden alabileceğiniz en uygun 3 oyun

Black Friday indirimlerinden alabileceğiniz en uygun 3 oyun

Perdigital, sunduğu uygun fiyatlarla oyuncuların gönlünü Kara Cuma'da almaya çalışıyor.

Steam Sonbahar İndirimleri bir yana, bir de Black Friday furyası var ortalıkta. Oyuncular için oldukça güzel olan bu iki fırsattan ilkini, zaten bir önceki yazımızda değerlendirmiştik. Bu yazımızda ise Perdigital sponsorluğunda Black Friday indirimlerinden 3 farklı oyunu değerlendireceğiz. Bu oyunlarımız sırası ile Titanfall 2, FIFA 17 ve Battlefield 1. Bakalım Perdigital bu oyunlara, Black Friday kapsamında nasıl bir fiyatlandırma çekmiş?

Black Friday

Titanfall 2

Titanfall 2, bu sponsorlu içeriğimizde bahsedeceğimiz ilk yapıt. FPS oyuncularını kendine çeken, tüm ek içerikleri ücretsiz olacak olan bu oyun; Perdigital’da şu an 129 TL fiyat etiketi ile satılmakta. Ayrıca kredi kartı kullanıyorsanız, bu oyuna 12 taksit ile de sahip olabilirsiniz. Küçük bir karşılaştırma yapmak gerekirse, oyunun Origin fiyatı şu an indirimli olarak 145 TL.

Perdigital farkı ile Titanfall 2 sahibi olmak istiyorsanız, tıklayınız.

Black Friday

FIFA 17

Futbol severlerin iki seçeneğinden biri olan FIFA 17 de Black Friday kapsamında bir indirime girdi. Oyun şu sıralar Perdigital üzerinde 109 lira fiyat etiketi ile satılmakta. Yine Origin ile bir karşılaştırma yapmak gerekirse, oyunun fiyatı orada 145 lira. The Journey modunu böyle uygun fiyata deneyebilmek, güzel bir his olmalı.

Perdigital farkı ile FIFA 17 sahibi olmak istiyorsanız, tıklayınız.

Black Friday

Battlefield 1

FPS severleri bu sene 1. Dünya Savaşı dönemlerine götüren Battlefield 1, Perdigital üzerinde büyük bir indirime girdi sayılır. Şu an indirim dahilinde 139  lira fiyat etiketine sahip olan bu FPS oyunu, Origin üzerinde diğer oyunlar gibi 145 lira fiyat etiketi ile satılmakta. Eğer Titanfall 2 veya Call of Duty: Infinite Warfare oynamak istemiyorsanız, aradığınız FPS oyunu Battlefield 1.

Perdigital farkı ile Battlefield 1 sahibi olmak istiyorsanız, tıklayınız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın