Menü
https://leadergamer.com.tr/black-desert-online-kapali-beta-oduller/
Black Desert Online 8 Kasım 2017 15:52

Black Desert Online kapalı betasında yeteneklerinizi gösterme vakti

Mesleklerinde başarılı olan oyunculara birçok Logitech ürünü verilecek.


Eğer Black Desert Online kapalı beta sürecine girmeyi başardıysanız, mesleklerinizde de ilerlemek isteyebilirsiniz. Çünkü oyunun dağıtımcı ekibinden gelen yeni bir etkinlik duyurusuna göre, oyun içindeki mesleklerde belli bir noktaya ulaşabilen oyunculara Logitech ürünleri hediye olarak verilecek. Öncelikle, etkinliğin birincisine Logitech G213 verilecek. Etkinliğin ikincisi ise Logitech G230 ürününe sahip olacak. Son olarak, etkinliğin üçüncüsüne de Steelseries Rival 100 hediye edilecek. Peki, nedir bu etkinlik? Gelin, haberimizin devamında bahsedelim bu etkinlikten.

Black Desert Online

Black Desert Online oyununun kapalı betası süresince ticaret, çiftçilik, aşçılık, balıkçılık ve eğitim mesleklerini gerçekleştirebileceksiniz. Oyun içerisinde bir de bu meslekler için sıralamalar olacak. Eğer sizler kapalı beta sonunda bu sıralamalarda ilk üçe girebilirseniz, hediyelerin sahibi olacaksınız. Bu yüzden bir an önce oyuna başlayıp, mesleğinizi bulup, onu yapmaya başlamanızı öneriyoruz. Ayrıca bu meslekler size oyun içinde de bolca avantaj sağlayacak. Merak etmeyin.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar listelerimize göz atabilirsiniz. Çünkü önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. En iyi PS4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi Ubisoft ekibinden gelen sürpriz bir oyunun inceleme yazısı ile tanıştıralım: Assassin’s Creed Origins inceleme.

Son olarak, ülkemize yeni girmiş ve dünya çapında da oldukça sevilen Black Desert Online oyunu hakkında her şeye ulaşabilmek için Black Desert Online rehberi, ipuçları, hızlı seviye atlama ve daha fazlası yazımıza göz atabilirsiniz. Tabii bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör