Şu an satışta olan Black Desert Online paketlerinin içerikleri değişiyor

Şu an satışta olan Black Desert Online paketlerinin içerikleri değişiyor

Aslında bu beklenen bir değişiklik. Pek fazla şaşırmadık.

Artık Black Desert Online oyununun kapalı betasının son günlerindeyiz. Birçok oyuncu bu kapalı beta sürecine bazı paketleri satın alarak katıldı. Bu satılan paketlerin içerisinde ise farklı farklı ögeler bulunuyordu. Bugün ise oyunun dağıtımcı ekibinden gelen açıklamaya göre şu an satışta olan Black Desert Online paketlerinden bazı içerikler çıkartılacak. Fakat bu konuda çok fazla endişe etmenize gerek yok, çünkü paketlerden sadece CBT ile alakalı içerikler çıkartılacak. Oyunun kapalı betası birkaç güne biteceği için, oyuncuların artık bu eşyalara ihtiyacı kalmayacak. Zaten oyunun kapalı beta süreci bittikten sonra, açık beta süreci başlayacak.

Black Desert Online

Black Desert Online MENA operasyon ekibinden gelen açıklamalara göre Efsanevi Paket içerisinden CBT Giriş Hakkı, CBT Özel Ünvan , CBT Özel Aksesuar ögeleri çıkartılacak. Özel Paket içerisinden ise CBT Giriş Hakkı, CBT Özel Ünvan ögeleri çıkartılacak. Son olarak, Sınırlı Paket içerisinden de sadece CBT Giriş Hakkı ögesi çıkartılacak. Eğer CBT Ünvan, CBT giriş hakkı ve CBT Özel Aksesuarları ögelerini oyunda kullanmak istiyorsanız, bu paketleri 13 Kasım 2017 tarihinden önce satın almanız gerekiyor.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar listelerimize göz atabilirsiniz. Çünkü önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi Ubisoft ekibinden gelen sürpriz bir oyunun inceleme yazısı ile tanıştıralım: Assassin’s Creed Origins inceleme. Son olarak, ülkemize yeni girmiş ve dünya çapında da oldukça sevilen Black Desert Online oyunu hakkında her şeye ulaşabilmek için Black Desert Online rehberi, ipuçları, hızlı seviye atlama ve daha fazlası yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın