Menü
https://leadergamer.com.tr/pubg-yeni-bir-basari-daha/
Black Desert Online 8 Kasım 2017 15:27

Black Desert Online kapalı betasında inci alana, açık betada daha fazlası verilecek

Eğer incilere doymak istiyorsanız, oldukça hoş bir etkinlik.


Eğer Black Desert Online kapalı betası süresince, yani 8 Kasım 2017 ile 12 Kasım 2017 tarihleri arasında, Acoin ile inci kutusu alırsanız, oyunun açık beta süreci başladığı zaman satın aldığınız o inciler, %20 daha fazla olarak sizlere geri dönecek. Bu da demek oluyor ki, kapalı beta bittikten sonra karakterinizin silinecek olması, incilerinizin de kaybolacağı anlamına gelmiyor. Tam tersine, eğer incileri para harcayarak elde ettiyseniz, açık beta başladığı zaman bu inciler size katlanarak geri dönecek. Eğer bu oyunda gerçek para harcamak istiyorsanız, bu güzel bir yol olabilir.

Black Desert Online

Bu etkinlik hakkında sizlere küçük notlar da düşmek istiyoruz. Öncelikle, sadece kapalı beta sırasında paket satın almış olan oyuncular Acoin ile inci kutusu satın alabilecek. Yani, kapalı betaya ücretsiz bir şekilde katıldıysanız, bu etkinliğe de katılmanız pek mümkün olmayacak. Ayrıca, eğer oyunun Özel veya Efsanevi paketini satın alarak inci elde ettiyseniz, bu inciler etkinliğe dahil olmayacak. Yani, illa gerçek para harcamak zorundasınız. Daha fazla bilgiye hemen aşağıdaki görselden sizler de göz atabilirsiniz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar listelerimize göz atabilirsiniz. Çünkü önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. En iyi PS4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi Ubisoft ekibinden gelen sürpriz bir oyunun inceleme yazısı ile tanıştıralım: Assassin’s Creed Origins inceleme.

Son olarak, ülkemize yeni girmiş ve dünya çapında da oldukça sevilen Black Desert Online oyunu hakkında her şeye ulaşabilmek için Black Desert Online rehberi, ipuçları, hızlı seviye atlama ve daha fazlası yazımıza göz atabilirsiniz. Tabii bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör