Menü
https://leadergamer.com.tr/black-desert-online-kapali-betasinda-inci-alana/
Black Desert Online 8 Kasım 2017 15:37

Black Desert Online kapalı betasını bol bol oynayanlara ödüller var

Hem özel bir fare altlığı, hem de özel bir unvan geliyor!


Eğer Black Desert Online oyununun kapalı beta sürecine katılmaya hak kazandıysanız veya oyunu satın alarak bu betaya erişim sağladıysanız, oyunu oynayarak yeni ödüllerin sahibi olabilirsiniz. Oyunun dağıtımcı ekibinden gelen yeni açıklamalara göre, eğer oyunun kapalı beta sürecinde bir karakterinizi 30. seviyeye ulaştırabilirseniz, açık beta başladığı zaman bir unvana sahip olacaksınız. Bu unvan ise Öncü Birlik adını taşıyacak. Ayrıca, eğer 30. seviyeye çıkmayı başarırsanız, bir de oyunun dağıtımcı ekibi 30. seviye olmuş tüm oyuncular arasında bir çekiliş düzenleyecek ve 100 kişiye özel Black Desert Online fare altlığı verecek.

Black Desert Online

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar listelerimize göz atabilirsiniz. Çünkü önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. En iyi PS4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi Ubisoft ekibinden gelen sürpriz bir oyunun inceleme yazısı ile tanıştıralım: Assassin’s Creed Origins inceleme.

Son olarak, ülkemize yeni girmiş ve dünya çapında da oldukça sevilen Black Desert Online oyunu hakkında her şeye ulaşabilmek için Black Desert Online rehberi, ipuçları, hızlı seviye atlama ve daha fazlası yazımıza göz atabilirsiniz. Tabii bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör