Black Desert Online kapalı betasının çalışma saatleri hakkında

Black Desert Online kapalı betasının çalışma saatleri hakkında

Oyuncular artık daha rahat bir şekilde Black Desert Online oynayabilecek. Ayrıca, kapalı betadan sonra neler olacağı da söylendi.

Black Desert Online kapalı betası ilk ve ikinci gününde 24 saatlik hizmet vermedi. Çünkü bu iki günde de beta süreci 14:00’da başladı, 23:59’da bitti. Geriye kalan saatlerde ise bakımlar yapıldı. Tabii oyunun kapalı betası sadece 2 gün sürmeyecek. Bu yüzden oyunun dağıtımcı ekibi, kapalı betanın geri kalan günlerinde sunucuların ne kadar açık kalacağını duyurdu. Yapılan açıklamalara göre oyun bugün de 14:00 ile 23:59 arası hizmet verecek. Fakat sizlere iyi bir haberimiz var: Eğer hafta sonu Black Desert Online oynamak isterseniz, aralıksız 48 saat oynayabileceksiniz. Çünkü oyunun sunucuları hafta sonu boyunca sürekli açık kalacak. Sadece Pazar günü sabahı 1 saatlik bir bakım olacak. Bu bakım da 07:00 ile 08:00 arasında olacak.

Black Desert Online

Tüm bunların haricinde, yayıncı ekipten gelen açıklamalara göre kapalı beta bitiminde tüm veriler silinecek. Yani oyuncular, karakterine bir daha hiçbir şekilde ulaşamayacak. İlerlemeler silinecek. Ayrıca, 3 farklı paketin içeriklerindeki eşyalar ve kuponla verilenler, CBT Misafir Kartı ve CBT Tester ile oluşturulan Aile/Karakter adları da silinecek. Acoin ile satın alınan İnciler, açık beta sürecinde ve %20 bonus ile birlikte iade edilecektir. Ayrıca, paket satın alınmasıyla elde edilen Aile/Karakter isim rezervasyonu hakkı kullanılarak kaydedilmiş isimler silinmeyecektir. Paket satın alınarak açık beta için kullanmak üzere elde edilen eşyalar silinmeyecek ve Web Deposu’nda Eşyaları Al tuşuna tıkladığınızda oyun-içi posta ile gönderilecektir. Son olarak, oyun içi İnci Dükkanı’ndan satın alınan eşyalar veya Web Deposu’ndan aktarılacak olan eşyalar 09/11/2017 tarihinde, Salı günü saat 14:00’ten itibaren aktarılabilecektir.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar listelerimize göz atabilirsiniz. Çünkü önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi Ubisoft ekibinden gelen sürpriz bir oyunun inceleme yazısı ile tanıştıralım: Assassin’s Creed Origins inceleme. Son olarak, ülkemize yeni girmiş ve dünya çapında da oldukça sevilen Black Desert Online oyunu hakkında her şeye ulaşabilmek için Black Desert Online rehberi, ipuçları, hızlı seviye atlama ve daha fazlası yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın