Menü
https://leadergamer.com.tr/telltale-games-ekibini-kucultuyor/
Black Desert Online 8 Kasım 2017 16:44

Black Desert Online şimdi de NVIDIA GeForce GTX 1060 veriyor

NVIDIA GeForce GTX 1060 mı dedi biri?


O uzun bekleyişin ardından, artık en sonunda rahat rahat Black Desert Online oynamaya başlayabildik. Her ne kadar geçici bir şekilde sadece kapalı beta aşamasına ulaşabilmiş olsak da, sonuçta artık bizlerle. Black Desert Online ekibi, oyunun kapalı beta aşamasının başlangıcı için en az bizim kadar mutlu olmuş olsalar gerek ki, oyunun kapalı betası başlar başlamaz, bir de yeni bir etkinlik başlatıldı. Oyunun kapalı beta aşamasının sonuna kadar sürecek olan etkinliğin ödülleri de, bir o kadar muhteşem.

Black Desert Online

Karakterlerinizi göstermenizi isteyen yeni Black Desert Online etkinliğinde yapmanız gerekenlere gelecek olursak, #BlackDesert Hashtag’ini kullandığınız, herkese açık olarak sosyal medya üzerinden paylaşmanız isteniyor. Ardından, bildirime tıklayarak, paylaşımınızın adresini göndermeniz isteniyor. Eğer olur da, karakterinizin portresini profil fotoğrafınız yaparsanız, kazanma şansınız artıyor. Ödüller ise, bütün emeğe fazlasıyla değecek kıvamda. 1. olan kişiyi NVIDIA GeForce GTX 1060 ekran kartı bekliyor. 5 kişiye Logitech G213 ve 30 kişiye SteelSeries Rival 100 gibi muhteşem ödüller sizleri bekliyor. Etkinlik hakkında daha fazla detay almak için, buraya tıklayabilirsiniz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar listelerimize göz atabilirsiniz. Çünkü önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. En iyi PS4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi Ubisoft ekibinden gelen sürpriz bir oyunun inceleme yazısı ile tanıştıralım: Assassin’s Creed Origins inceleme.

Son olarak, ülkemize yeni girmiş ve dünya çapında da oldukça sevilen Black Desert Online oyunu hakkında her şeye ulaşabilmek için Black Desert Online rehberi, ipuçları, hızlı seviye atlama ve daha fazlası yazımıza göz atabilirsiniz. Tabii bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Alper Dalan Editör