Black Desert Online içerisinde Aile Şöhreti ile hediyeler kazanabilirsiniz

Black Desert Online içerisinde Aile Şöhreti ile hediyeler kazanabilirsiniz

Aile Şöhreti kasma vakti geldik.

Black Desert Online oyununa 11 Ocak 2018 güncellemesi ile birlikte Aile Şöhreti özelliği eklendi. Aslında oyunun başından beri oyunun takip ettiği bu Aile Şöhreti puanı, artık her oyuncunun profilinde, sağ üst köşede görünmekte. İşte oyunun Türkiye ve MENA dağıtımcı ekibi de bu yeni puan sistemini kutlamak için yeni bir etkinlik başlattı. Bu etkinlik dahilinde 11 Ocak 2018 ile 25 Ocak 2018 tarihleri arasında Aile Şöhreti puanı yükselterek, benzersiz hediyelere sahip olabilirsiniz.

Black Desert Online

Bu bahsettiğimiz etkinlik aslında 2 farklı ayaktan oluşuyor. İlk ayakta, maksimum 200 puana ulaşarak birkaç hediyeye sahip olabiliyorsunuz. Öncelikle 50 Aile Şöhreti puanına ulaşarak silah için 2 Kara Taş, zırh için de 3 Kara Taş sahibi olabiliyorsunuz. Ardından da 100 Aile Şöhret puanında Büyülü Alet Kutusu sahibi oluyorsunuz. 150 Aile Şöhret puanında ise Kızıl Alevin Kadim Sihirli Kristali – Kuvvet sahibi oluyorsunuz. Son olarak, 200 Aile Şöhret puanında ise Muaz’ın Tavsiyesi +15 sahibi oluyorsunuz.

Eğer Aile Şöhreti puanınızı 200’ün üstüne çıkartabilirseniz, size iyi bir haberimiz var. Çünkü 500 Aile Şöhreti puanına ulaşan 100 oyuncuya Gugu Kuşu verilecek. En yüksek puana ulaşan oyuncuya ise 900+50 inci kutusu veriliyor. Bahsettiğimiz bu etkinlik sırasında ödül kazanan oyuncular, 1 Şubat 2018 tarihinde duyurulacak. Yani, etkinlik bittikten sonra birkaç gün beklemeniz gerekecek 900+50 inci hediyeniz için. Son olarak, eğer dilerseniz etkinlik hakkındaki daha fazla detaya hemen aşağıdaki görselden ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın