Black Desert Online kapalı betasına 2 yeni karakter sınıfı geldi

Black Desert Online kapalı betasına 2 yeni karakter sınıfı geldi

Bol bol büyü yapmaya hazır olun.

Black Desert Online içerisinde şu an 4 karakter sınıfı bulunuyor. Bu sınıflar sırasıyla Savaşçı, Okçu ve, Sahire ve Vahşi olarak geçiyor. Şu anda da oyunun kapalı beta sürecinin ortasında bulunuyoruz ve oyunun yayıncı ekibi, kapalı beta sürecini daha da canlandırmak için oyuna 2 yeni karakter sınıfı ekledi. Bu karakter sınıfları da Cadı ve Büyücü. İsimlerinden de tahmin edebileceğiniz gibi iki sınıf da aslında aynı. Bir tanesi aynı sınıfın bay modeli, bir diğeri de bayan modeli.

Black Desert Online

Black Desert Online internet sitesinde ise yeni iki karakterden Cadı, “Cadı, doğuştan doğanın elementlerinin gücünü öğrenen bir ustadır. Ateş, Buz, Rüzgar, Toprak ve Elektrik elementlerini kullanarak savaş meydanlarında durdurulamaz bir güç topu haline gelir. Yaktığı, dondurduğu ve taşlaştırdığı düşmanlarının etrafında rüzgar hızıyla hareket eder ve kadim gücüyle istediği elementi uzun mesafelerden yönetebilir. Cadı, büyü enerjisini maddeye dönüştürerek savunma güçlerini de arttırır ve öteki evrenlerdeki büyücülerin aksine, savaş meydanında uzun süre düşmanla göğüs göğüse çarpışabilir. Saldırı güçleri ve etki mesafeleri Cadılar’ı ele avuca sığmaz rakipler haline getirir.”  şeklinde anlatılıyor.

Büyücü ise, “Doğanın durdurulmaz güçleri. Büyücü, Asa’sını kullanarak doğanın elementlerini harekete geçirir ve düşmanlarını bu elementlerle yerle bir eder. Deneyimli bir Büyücü, savaş alanında Mana’sını kullanarak yıkıcı ateş topları, şimşekler, buz fırtınalarından herhangi biriyle meydanı uzaktan yarattığı kaosla yönetir. Mesafeleri ışınlanarak geçen Büyücü, yaklaşmaya cesaret eden düşmanlarını büyülü bıçağıyla durdurabilir.” şeklinde.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar listelerimize göz atabilirsiniz. Çünkü önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi Ubisoft ekibinden gelen sürpriz bir oyunun inceleme yazısı ile tanıştıralım: Assassin’s Creed Origins inceleme. Son olarak, ülkemize yeni girmiş ve dünya çapında da oldukça sevilen Black Desert Online oyunu hakkında her şeye ulaşabilmek için Black Desert Online rehberi, ipuçları, hızlı seviye atlama ve daha fazlası yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın