Black Desert Mobile, Pocket Gamer Mobil Oyun Ödülleri 2020’de En İyi Görsel/Ses İçeriği Dalında Ödüle Layık Görüldü

Black Desert Mobile, Pocket Gamer Mobil Oyun Ödülleri 2020’de En İyi Görsel/Ses İçeriği Dalında Ödüle Layık Görüldü

  • Supercell ve EA ile kıran kırana çekişmenin sonunda ödül almaya hak kazanan tek Güney Koreli Mobile Oyun Şirketi
  • Black Desert Mobile, sorunsuz lansmanın sonrasında ülkelere göre uyarlanan yerel pazarlama ve düzenli içerik güncellemelerine tam gaz devam ediyor

Pearl Abyss bugün Pocket Gamer Mobil Oyun Ödüllerinde (Pocket Gamer Mobile Game Awards 2020) En İyi Görsel/Ses İçeriği (Best Audio/Visual Accomplishment) dalında ödül aldığını duyurdu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Dünya çapındaki en büyük mobil oyun medya web sitesi Pocket Gamer, 20-21 Ocak tarihleri arasında düzenlenen PC Connects’te oyun ödüllerine ev sahipliği yaptı. Pocket Gamer Mobil Oyun Ödülleri, geçtiğimiz yıl boyunca oyunların yanı sıra oyun geliştirici ve yayıncıları gibi sektörle ilgili çeşitli organizasyonlarda en iyileri seçen global bir ödül törenidir.

black desert

Pearl Abyss, Supercell ve EA gibi global oyun şirketleriyle kıran kırana bir rekabetin ardından, bu yılki Pocket Gamer Mobil Oyun Ödülleri’nde ödül almaya hak kazanan tek Güney Koreli mobil oyun şirketi oldu.

Ayrıca Black Desert Mobile, Rusya’nın en büyük çevirimiçi oyun sitelerinden biri olan GoHa.Ru ev sahipliğinde 17 Ocak’ta gerçekleşen Goha Ödülleri 2019’da (GoHa Awards 2019) En İyi Mobil Oyun ödülüne layık görülmüştü.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Global oyun medya kuruluşları tarafından tescillenen Pearl Abyss, dünya genelindeki Black Desert Mobile kullanıcıları için düzenli içerik güncellemeleri ve hizmet istikrarı sağlamaya devam ediyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.