Logo
Biryudumkitap, artık aylık kitap aboneliği sunuyor

Biryudumkitap, artık aylık kitap aboneliği sunuyor

Biryudumkitap girişiminin kurucusu olan Alparslan Demir, 20 Haziran 2017 tarihinde Bir Kutu Kitap isimli yeni girişimini hayata geçirdi.

Biryudumkitap girişiminin kurucusu olan Alparslan Demir, 20 Haziran 2017 tarihinde Bir Kutu Kitap isimli yeni girişimini hayata geçirdi. Şu sıralar 200 binden fazla abone sayısına sahip olan Biryudumkitap, “Biryudumkitap.com, e-posta kutunuza her sabah 5 dakikada okuyabileceğiniz, en iyi hikâye ve roman pasajlarını gönderir. Abonelik için adınızı ve e-postanızı bırakmanız yeterli. Güne bizimle başlamak için her sabah saat 08.00’de e-postanızı kontrol edin.” şeklinde anlatılıyor. Bahsettiğimiz Bir Kutu Kitap ise, bu kitapları, sizlerin kapısına kadar getiriyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR
Logo

Biryudumkitap, artık aylık kitap aboneliği sunuyor

Şu sıralarda, aylık 34,90 TL ödeyerek abone olabileceğiniz, abonelik sistemi ile çalışan Bir Kutu Kitap, 1, 3, 6 ve 12 aylık abonelik sistemleri sunuyor. Tabii ki abone olduğunuz ay sayısı arttıkça, verdiğiniz ücrette de biraz indirim uygulanıyor. Biryudumkitap editörlerinin seçkilerinden oluşan 3 kitabı adresinize kargolayan Bir Kutu Kitap sistemi, şimdiden 300’den fazla başarılı ödemeyi gerisinde bıraktı. Yani, edebiyat sevdalıları için oldukça güzel ve güvenilir bir sistem var karşımızda.

Tüm bunların haricinde, Sony sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Ubisoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Bethesda sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Microsoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, EA Play 2017 sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.