Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 23.04.2021

Bugün, modern konsollar için NieR Replicant’ın yeniden anlatımı olan NieR Replicant ver.1.22474487139 isimli yapımın artık PlayStation 4 bilgisayar eğlence sistemi ve Xbox One X dahil olmak üzere Xbox One ve PC’de çıktı. Geliştirilmiş deneyim eleştirmenler tarafından övgüyle karşılandı. Destructoid, “Unutulmaz derecede güzel.” olarak nitelendirdi ve GAMINGbible ise, “Hırslı, büyüleyici bir oyun.” olduğunu söyledi.

NieR Replicant ver.1.22474487139 beğeniye çıktı

NieR serisinin hayranları ve yeni başlayanlar, NieR Replicant’ın bu yükseltilmiş sürümüne dalabilir ve kendilerini tamamen yeniden düzenlenmiş görseller, geliştirilmiş savaş ve oynanış, yeniden kaydedilmiş bir film müziği ile karanlık, kıyamet dünyasına kaptırabilirler. Oyun ayrıca yepyeni hikaye içeriği, ekstra zindanlar, kostümler ve daha fazlasını içerir:

  • Ekstra Bölüm – Oyuncular, batık bir gemi ve küçük bir kızın yer aldığı yepyeni bir Deniz Kızı bölümünde oyun boyunca oynayarak yeni bir senaryonun ve heyecan verici bölüm sonu canavarı savaşının tadını çıkarabilirler.
  • 15 Nightmares’tan Ekstra Zindanlar –Daha önce Japonya’daki orijinal sürüm için indirilebilir içerik olarak ve Batı’daki The World of Recycled Vessel içeriğine benzer şekilde, hayranlar geri dönüştürülmüş gemi dünyasında 15 Nightmares kahramanı olarak bir dizi zorlu zindana girebilecekler. Zindanlarda oynamak çeşitli silahların yanı sıra ekstra kostümler, Kabuki ve Samuray’ın kilidini açacaktır. Ayrıca kostümlerden birini aldıktan sonra seçenek menüsünden düşman mermilerinin görünümünü Emil’in yüzüne çevirebileceksiniz.
  • NieR:Automata Müzikleri– Oyuncular, ilk oyunu tamamladıktan sonra, eleştirmenlerce beğenilen NieR: Automata’dan arka plan müzik parçalarını seçmek için bir seçeneğin kilidini açacaklar..
  • NieR:Automata Konuk Oyuncuları – 2B ve 9S’nin İngilizce ve Japonca seslendirme sanatçıları oyunda yer alacak.

Oyuncular, lansmanda 15 Nightmares’tan elde edilebilecek kostümlere ek olarak, karakterlerinin kostümlerini ve silahlarını NieR: Automata’dan hayranların en sevdiği tasarımlarla değiştirmek için ücretsiz bir 4 YoRHa kostüm paketi indirebilecekler.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.