Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Mahmut Emin Uluç, Editör Yazım tarihi: 29.08.2021

Şüphesiz ki dünyanın en çok beklenen oyunlarından biri GTA 6. Artık herkes Rockstar’ın oyunu duyurmasını bekliyor. Ve çok önemli bir gelişme sızdı. Projede yer alan bir seslendirme sanatçısı bir GTA 6 karakteri için bazı ipuçlarını ortaya koydu. Ancak Rockstar’dan tahmin edebileceğiniz üzere resmi bir açıklama gelmedi. Artık oyuncular olarak Rockstar Games ekibinden güzel bir açıklama bekliyoruz.

GTA 6 için bir polis karakteri sızdı

Yeni bir GTA karakteri olan “polis şefi Yüzbaşı McClane”, Facebook sayfasında bir seslendirmeci tarafından sızdı. Mobil yan ürün Family Guy: The Quest for Stuff gibi oyunlarda çalışan bir oyuncu olan Dave Jackson, takipçilerine “resmi” olduğunu ve “onlara gerçekten sahip olmadığımı söylemeye cesaret edemediğini” söyledi. Gönderisinde Rockstar Games’ten gelen teklife zamanı olmadığını söylemeye cesaret edemediğini ve böylesine profesyonel ve eğlenceli bir ekiple çalışmanın ayrıcalık olduğunu belirtmiş olan sanatçı bu gönderisi ile GTA 6’nın seslendirme aşamasına geçtiğini de dolaylı yoldan aktarmış oldu. Jackson, görünüşe göre herhangi bir potansiyel ifşa etmeme anlaşmasından özellikle etkilenmedi. Ve “konu puanlarını vermediğim sürece her şey yolunda” dedi. Bunun GTA 6 ile mi yoksa yeni bir GTA Online genişletmesiyle mi ilgili olduğu hala tartışmaya açık. Ayrıca Jackson şunları da söyledi: “Bir fragman yapıyorlar, bu yüzden umarım GTA 6’dır.”

Jackson’ın karakteri olan polis şefi McLane’e geri dönecek olursak ise hakkında şimdilik ismi ve unvanı haricinde başka bilgimiz yok. Tüm bu açıklamalar karşısında Rockstar Games’te beklendiği üzere sessizliğini koruyor. Oyuncular artık neredeyse delirmek üzere. Çünkü GTA 6’yla ilgili ufak bile olsa resmi bir açıklama yok. Oyunla ilgili bildiğimiz tek şey ise tekrardan Vice City dönemlerine döneceğiz. Ayrıca oyun 2024 veya 2025 yıllarında çıkacak. Artık Rockstar Games ekibinden resmi bir açıklama bekliyoruz. Umarız GTA 6 beklediğimize zamana değecek bir oyun olur.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.