Menü
https://leadergamer.com.tr/gamestop-nintendo-switch-13-ocak/
Forza Horizon 3 4 Ocak 2017 21:22

Bir Forza Horizon 3 hatası, kayıt dosyalarının bozulmasına sebep oluyor

Bu durumun PC platformundaki son güncelleme yüzünden olduğunu söyleyebiliriz.


Oyunlarda can sıkıcı hatalarla karşılaşabiliyor ve oynadığımız oyundan soğuyabiliyoruz, ancak bu hataların çoğu düzeltilebilir oluyor. Forza Horizon 3, son güncellemenin ardından PC oyuncularında belki de bir daha tedavi edemeyeceği bir yaranının oluşmasına sebep oldu. Oyundaki bir hata, kayıt dosyanızın bozulmasına neden olabiliyor.

Forza Horizon 3

Playground Games ve Turn 10 Studios tarafından paylaşılan yeni Forza Horizon 3, PC platformunda oyunun tam anlamıyla kırılmasına sebep oldu. Rockstar Energy temalı 3 arabayı ve farklı birkaç arabayı daha oyuna ekleyecek olan güncelleme bu güzellikleri bir anda yok etmeyi başardı. Oyuncular oyunlarını güncellediklerinden beri bozuk kayıt dosyalarıyla ilgili şikayetlerde bulunmaya başladılar.

Bu hatanın tek bir iyi noktası bulunuyor diyebiliriz, sadece PC platformuna özel olması. Yani şimdiye kadar gelen şikayetler arasında Xbox One platformuna dair bir şey bulunmuyor. Sorunları beraberinde getiren bu güncelleme dağıtımdan geri çekilmiş olsa da, halihazırda yüklemiş olan oyuncular için yapabilecek bir şey yok. Bu oyuncuların oyunlarını çalıştırmaması ve geliştiricilerden gelecek yeni çözüm yöntemlerini denemesi gerekiyor.

Yaşar Baturalp Editör