BioWare, yeni bir Dragon Age oyunu üzerinde çalıştıklarını açıkladı

BioWare, yeni bir Dragon Age oyunu üzerinde çalıştıklarını açıkladı

Fakat elimizdeki bilgiler bayağı bir az.

İçerik ortaklarımızdan Eurogamer ekibine röportaj veren Fallen London ve Sunless Sea yaratıcısı Alexis Kennedy, bu röportaj sırasında BioWare ekibinin yeni bir Dragon Age oyunu üzerinde çalıştığını doğruladı. Söylenene göre bu oyunun geliştirilme süreci daha yeni başladı ve Alexis Kennedy, bu oyunda, Mike Laidlaw ve Patrick Weekes ile çalışıyor. Fakat küçük bir durum var, BioWare şu an Dylan kod isimli, Destiny tarzındaki büyük bir oyun üzerinde çalışıyor. Bu yüzden, bahsi geçen seriye ait yeni bir oyunu, uzun bir süre boyunca göremeyeceğimizi düşünüyoruz. Dylan kod isimli bu oyun, seneye çıksa bile, yeni Dragon Age oyununun önünde uzun bir yol var gibi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

BioWare, yeni bir Dragon Age oyunu üzerinde çalıştıklarını açıkladı

Peki, oyunun senaryosu neye benzeyecek dersiniz? Yine bahsettiğimiz bu röportaja göre, yeni Dragon Age oyununda, daha önce hiç keşfedilmemiş, serinin evrenine çok yeni olan bir senaryo göreceğiz. Oyunun senaryosu hakkında sadece bu kadar bilgiye sahibiz ve bu bilgi de oyun çıkana kadar değişebilir. Dediğimiz gibi, oyun daha yeni geliştirilmeye başlandı. Bu yüzden, konsept üzerinde bolca değişiklik olabileceğini düşünüyoruz. Fakat, umuyoruz ki olmaz!

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Paladins Ön İnceleme yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Destiny 2, ilk oyuna ek paket olarak gelmeliydi isimli fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.