BioWare, Mass Effect: Andromeda için güncellemelerini sınırlandırıyor

BioWare, Mass Effect: Andromeda için güncellemelerini sınırlandırıyor

Bioware, Mass Effect: Andromeda için ne tür güncellemeler yapmaya devam edecek hep beraber bakalım.

BioWare liderliğinde çıkan Mass Effect üçlemesini epey sevmiştik. Shepard ile destansı maceralara atladık, galaksinin en uzak noktalarına gittik ve nice savaşlar verdik. Tüm evren sağlam bir düzene sahip olsun diye çok uğraştık. Üçlemeyi bitirdikten sonra da haliyle boşlukta kaldık, Mass Effect dünyasına tekrar girmeyi sabırsızlıkla bekledik. Hatta yeni oyunun çıkması için tamı tamına 5 yıl bekledik. Serinin devamı olan Mass Effect: Andromeda, çıktığı gün bizleri hayrete düşürdü. Bunu iyi anlamda söylemeyi çok isterdik. Fakat, garip animasyonları ve vasat karakter çizimleriyle beklenilen kalitenin epey altında kaldılar. Oysa ki, oyun çıkmadan önce yaptıkları tanıtımlarda kendilerine fazlaca güveniyorlardı. Hiç unutmam, bir tane tanıtım videolarında neredeyse, “4K televizyonunuz yoksa bu yayını izlemeyin.” diyecektiler. Gel görelim ki, çıkış tarihinden sonra Mass Effect Andromeda, çeşitli sert eleştirilere maruz kaldı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Mass Effect Andromeda BioWare

Eleştirenlerin başında bizim gibi oyuncuların yanı sıra, PewDiePie gibi ünlü YouTube içerik üreticileri de vardı. Ne var ki, oyunun geliştiricisi BioWare, tüm bu eleştirileri dinleyip Mass Effect: Andromeda oyununu iyileştirmek için çok uğraştı. Oyun içindeki animasyonları düzeltmek, kişiselleştirme seçeneklerini geliştirmek ve daha bir çok sorun için çeşitli güncellemeler çıkardı şirket. Fakat bu güncellemelerin de bir sonu geldi. En son 1.10 güncellemesini çıkardıktan sonra BioWare, tek oyunculu hikaye için artık herhangi bir güncelleme veya içerik eklemesi yapmayı planlamadıklarını belirtti. Fakat BioWare, Mass Effect Andromeda oyununu tamamen bırakmıyor. Şirket, çoklu oyuncu modu için içerik eklemeleri ve güncellemeler yapmaya devam edeceğini bizlere müjdeledi. Gelecek yeniliklerin başında, çoklu oyuncu modu için yeni görevler, oyun içi karakterler için hazırlanmış teçhizatlar ve N7 Günü için çeşitli sürprizler geliyor.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer tüm bunlara rağmen oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.