BioWare ekibinin Destiny benzer oyunu ertelendi

BioWare ekibinin Destiny benzer oyunu ertelendi

Oyun hakkında birkaç ufak detay da bu sırada söylendi tabii.

EA, geçen gün finansal konferansını gerçekleştirdi ve 2017 finansal yılına ait raporlarını sundu. Bu raporlar sunulurken, 2018 finansal yılında çıkması beklenen BioWare ekibinin Destiny benzer oyunu hakkında da yeni bilgilere sahip olduk. Fakat bu bilgiler, ne yazık ki olumlu bilgiler değildi. Çünkü kod adı Dylan olan bu oyun, 2019 finansal yılına ertelendi. 2019 finansal yılı, Nisan 2018 ile Mart 2019 arasındaki döneme denk geliyor. Yani bizim bildiğimiz, günlük takvim ile farklı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

BioWare ekibinin Destiny benzer oyunu ertelendi

Şirketin CEO koltuğunda oturan Andrew Wilson ise bu konuda, “BioWare tarafından geliştirilen yeni aksiyon serinin bu güne kadar aldığı yoldan çok memnunuz. Tasarım gerçekten mükemmel. Oynanış mekanikleri ise kusursuz. Oyunun aksiyonu ise benzersiz. Oyun, canlı bir servisin etrafında kuruluyor. Kreatif dönem sırasında, oyunculara daha sosyal bir tasarım sunabilmek için, oyunumuzun çıkış tarihini 2019 finansal yılına çekiyoruz.” diyor.

Bu açıklamadan anlayabileceğimiz üzere, Destiny benzeri olacağı söylenen bu oyun, oldukça sosyal bir yapıya sahip olacak. Zaten EA de dedi. Oyun, canlı bir servisin etrafında oluşacak. Bu canlı servise örnek olarak, Guitar Hero Live oyunundan Guitar Hero Live TV sistemini verebiliriz sanırım. Tabii bir aksiyon oyununda, böyle bir şey nasıl yapılır, şu an tahmin edebilmek neredeyse imkansız.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.